1464
1411
عنوان

مادرشوهرم انتظار داره همش برم خونشون

| مشاهده متن کامل بحث + 608 بازدید | 53 پست
همینجوری ادامه بده .بهشون زباد رو نده

واقعا خیلی پرروهن هنوز از پا ننشستن بازم میگن بیا بیا بشور بمال بساب هنوز از پا ننشستن منم اصلا جواب نمیدم کاره خودمو میکنم!!خواهرشوهرم ننش دمه در بود خواهراش همه بودن تو خونه به من میگه فلانی نون لواشهای مامان!!!(من اصلا نمیگم مامان)کدوم طبقه فریزرشه منم شونه هامو انداختم بالا کلا تنشون میخاره  

خدا کنه امسال به آرزوهام برسم

اول هر روش جدیدی همینه ، یه یکم سختی رو تحمل کن یک عمر راحت باش ، مگه وقتی تو یه خونه بودید دائم میرفتی خونه کس دیگه ؟ به کارای خونه کی میرسید ؟ 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

مادرشوهر منکه پنج ساله عادت نکرده هر روزم جری تر میشه

مادرشوهر من اوایل قهر میکرد من بدتر میکردم.به شوهرم میگفتم کجا برم وقتی همش قهره؟یکیو میخوان بکشونن ببرن بهش محبت میکنن نه بی محلی.الان خیلی بهتر شده دیگه قهر نمیکنه.من هفته ای یبار میرم اما با روی خوش میرم.اگه بی محلی کنن منم ساکت میشینم و میام

چند وقت یکبار میرین شما

یک جمعه در میون.

تو یه ساختمون ک بودیم بزور هر روز میرفتم به اصرار خودشون .بعد با دخترش که تو اون ساختمون بود انقد تیکه مینداختن و ادا اطوار درمیاوردن دیگه دلم نخواست برم.الانم مستقل شدم ۵ دقیقه راهه با ماشین .جمعه ها با شوهرم میرم با شوهرمم میام.پیش شوهرم بهم هیچی نمیگن خیلی هم تحویلم میگیرن

اگه دوس داشتین برای سلامتی نی نی منم صلوات بفرستین😍😘
1436
واقعا خیلی پرروهن هنوز از پا ننشستن بازم میگن بیا بیا بشور بمال بساب هنوز از پا ننشستن منم اصلا جواب ...

من که خونمو اوردم پیش مامانم خیلی هم راحتم الان .

کی حوصله ی مادرشوهرو داره.اونم از نوع خاله زنکش

من که خونمو اوردم پیش مامانم خیلی هم راحتم الان . کی حوصله ی مادرشوهرو داره.اونم از نوع خاله زنکش

منم دوماه دیگه چسبیده به مامانمم داریم میریم💃💃💃💃💑

واقعا خیلی پرروهن هنوز از پا ننشستن بازم میگن بیا بیا بشور بمال بساب هنوز از پا ننشستن منم اصلا جواب ...

مادرشوهر منم دوس داره میرم خونشون بگردم و بچرخم و اشپزخونه برم و ... من میشینم رو مبل بعدم پا میشم میام.کمک میکنما اما خودکشی نمیکنم و اینور اونورم نمیرم مث خونه خودم.مث مهمونم

مادرشوهر منم دوس داره میرم خونشون بگردم و بچرخم و اشپزخونه برم و ... من میشینم رو مبل بعدم پا میشم م ...

منم نهایت کارم اینه که ظرفها رو آب میکشم تکونننن نمیخورم 😂😂

1334

اخه جون من ببین اونسری میگه الان دقیقا 6 شبه از خونه ما رفتی الان میای.بعدش کارو بهونه میکنم بعد برمیگرده میگه اخه هرروزم ک خونه نیستی منم گفتم بله میرم  ب مادرم سر میزنم

منم دوماه دیگه چسبیده به مامانمم داریم میریم💃💃💃💃💑

مادر کجا و مامان کجا من ۳ سالی که پیش مادرشوهرم بودم بدترین روزای زندگیم بود و ۶ ماهی ک پیش مادرمم بهترین روزای زندگیمه

هرسری بهونه میارم ک کار دارم روزا کوتاهه .شوهرم خستس

دیگه همینجوریه تا وقتی باشن این حرفا رو میزنن تو خودتو باید بزنی به کری و نشنیدن

اصلا برات مهم نباشه

دخترخانومای مجرد...شما رو به هر کی قبول دارین قسم  زیر 22 سال ازدواج نکنین  .... منظورم این نیس که اونایی که زیر 22 ازدواج کردن بدبختند...من خودم 18 سالم بود و سال اول دانشگاه بودم که ازدواج کردم و خیلی هم خوشبختم و  بهترین انتخابو کردم ولی زیر 22 ریسک داره....چون تو به عنوان یه زن تا 22 سالگی نود درصد افکارت و عقایدت ثبات پیدا میکنه و خیلی از تفریح ها و شیطنت های دخترونه مال زیر22 هست و از طرفی یه زن هرچی کوچیکتر باشه آسیبپذیر تره و بیشتر میتونه مورد ظلم واقع بشه ولی بالای 22 سال بالاخره یه رشته دانشگاهی خوندی و در صورت نیاز احتمال شاغل شدنت بیشتره و اگه خدایی نکرده ازدواجت اشتباه باشه میتونی شرایط رو به نفع خودت تغییر بدی  و کمتر به حمایت خانوادت نیاز داری یا حداقل کمتر از یه دختر 17 ساله اسیب ببینی.... تو رو خدا اگه مجبور نشدین زود ازدواج نکنین ...منم 18 سالم بود فک میکردم هرچی زودتر ازدواج کنی بهتره الان که 24 سالم شده و ادمای اطرافمو میبینم بین اونایی که ازدواجشون اشتباه بوده اون دسته که زود ازدواج کردن بیشتر ضربه خوردن...احتیاط شرط عقله...به خصوص توی این زمونه که از هر ده تا مرد یکی دوتاشون واقعا مرد زندگی اند...زندگی تون رو بر اساس استثنا ها قرار ندین که مثلا فلانی خوشبخته((من یکی از اون استثناها هستم  )

واآای مادرشوهره منم همینه . دوس داره من هر روز برم بشینم پیشش چرت و پرتای اینو گوش کنم . باور نمیکنی خونش طبقه سومه و اسانسور نداره . منم سرکلاژم و استراحت مطلق. به زوووور تا دستشویی میرفتم چون درد شدید داشتم بیست روز .  شوهرمو پر میکرد زنت احترام نمیزاره بهم . نمیاد خونم . چجوری دکتر میره ولی اینجا نمیاد 😐

فقط 9 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1474
اخه جون من ببین اونسری میگه الان دقیقا 6 شبه از خونه ما رفتی الان میای.بعدش کارو بهونه میکنم بعد برم ...

منم هر روززز خونه مامانم میرم اخه اونم تو همون کوچست اینا هم به شوهرم میگن پشت تو میره 😂😂

منم نهایت کارم اینه که ظرفها رو آب میکشم تکونننن نمیخورم 😂😂

من فقط میبرم میذارم رو سینک.دلیل کارمم اینه یه جاری دارم دست به سیاه و سفید نمیزنه اما مادرشوهرم طرفداریشو میکنه جلو من.منم به شوهرم گفتم خونواده تو عروس اونجوری دوس دارن پس دیگه گله نکنن

اووووف حالا مادرشوهره يه تعارف ميزنه كه كم پيدايي

بگو زير سايه شماييم ميرسيم خدمتتون بعدا هر وقت دلت خواست برو

اينكه فكر و خيال نداره 😬

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
1450