2737
2734

سلام خانمها. مانی عزیز مامان از روز پنجشنبه بیماره، اول با استفراغ و تب شروع شد بعدشم با اسهال ادامه پیدا کرد. دکتر براش آزیترومایسین داد و پودر او ار اس. اسهال‌ از حالت عفونی و تب و استفراغش تموم شد. اما شکمش بی نهایت آبکیه و روزی 6 بار کار میکنه و ببخشید تکه هایی از غذا هم داخلشه. خیلی بی اشتهاست و اصلا غذا نمیخوره. تموم مدت غذا رو از دهنش میریزه بیرون و فقط با شیر زنده است. خودم از شدت استرس دیشب رفتم زیر سرم. کسی میتونه به من کمک کنه؟ 😢😢😢😭😭😭

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم دختر منم اینجوری بود بهش کشک پاستوریزه بده و انار 

آب انار منظورته؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
نگران نباش دختر منم 1 هفتس همين مریضی رو گرفته دیروز تا حالا کمی بهتره 

واقعا به فنا رفتم اصلا دست و دلم به هیچ کاری نمیره فقط مرتب دارم پوشک این بچه رو چک میکنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738

سلام عزیزم نگران نباشید.خوبه که بیماریش رفع شده اماچون روده و معده اش بهم ریخته است یکم زمان میبره. وادار به خوردن غذا نکنیدش. وعده های زیاد باحجم کم. غذا روبذارید واجازه بدید تمایل نشون بده. سیب زمینب اب پز بانمک. پودر پدی لاکت . دوغ لب شور و موزبهش کمک میکنه. به امیدبهبودی کامل

وقسم به حقارت واژه و شکوهِ سکوت ؛ که گاهی شرحِ حالِ آدمی ممکن نیست ...
عزیزم اگه به نعناع و پونه حساسیت نداره دم کن سه بار تو روز بهش بده اسهالش فوری خوب میشه

از کجا بدونم بهشون حساسیت نداره تا حالا امتحان نکردم؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واقعا به فنا رفتم اصلا دست و دلم به هیچ کاری نمیره فقط مرتب دارم پوشک این بچه رو چک میکنم

منم داغون شدم یکم دخترم بهتر شد پسرم آنفولانزا شدید گرفته تبش بالا هست شوهرم مریضه 1 هفته س درس نخوابیدم ☹️☹️☹️☹️

من دوتا فرشته ی خیلی ناز دارم خدایا شکرت 😍😍😍😍
سلام عزیزم نگران نباشید.خوبه که بیماریش رفع شده اماچون روده و معده اش بهم ریخته است یکم زمان میبره. ...

ممنونم عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم داغون شدم یکم دخترم بهتر شد پسرم آنفولانزا شدید گرفته تبش بالا هست شوهرم مریضه 1 هفته س درس نخوا ...

دیشب فشارم 8 بوداینقدر غصه این طفل معصوم خوردم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706