1464
1459

فیلم 

حواسم پرت مبشه آروم میشم

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘

با خودم دردودل میکنم🙃🤫

میشه امضامو بخونی.؟بچه ک بودم پدرو مادرم از هم جدا شدن😔 مامانمو خیلی دیر ب دیر میدیدم سختی خیلی کشیدم زندگی با نامادری تنهایی همیشه دردودلامو ب خودم گفتم 😔هیجده سالگی ب خاطر جو خونه ازدواج کردم شیش سال هیچ کار مفیدی نتونستم ب خاطر ازدواج انجام بدم‌ 😔همیشه احساس بدی ب خودم داشتم حس یه ادم بی ارزش😔😔 وقتی تصمیم گرفتم یکم تلاش کنم بجنگم چشمم تار شد رفتم دکتر گفت تو سرت پلاک داری 😔ولی یه حملس خوب شدم اومدم خونه سه سال هیچ چی واسم جور درنیومد از همیشه تنها تر وقتی داشت همه چی کمکم درست میشد پاهام بی جون شد گزگر کرد کرخت شد مشکوک ب ام اس شدم 😔😔اگ ایندفعه هم تو ام ار ایم پلاک نشون بده دیگ همه ارزوهامو باختم /میخوام بگم خدایا من خیلی بی کسی و تنهایی کشیدم خیلیا مسخرم کردن  تو ک دیدی روح و روانه خرابمو این دیگ حقم نبود نه ؟ واسم دعا میکنی معجزه بشه جواب ازمایشام خوب باشه بگن هیچیت نیست میدونم این فقط ی معجزس ولی اگ تو دعا کنی خدا بخواد میشه/الهی و ربی من لی غیرک  😔😔😔😔😔

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1436

فقط نی نی سایت ارومم میکنه

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه آبی 💙💙💙 وزن شروع 80.   وزن فعلی 60     شروع چالش 62روزه💙💙💙💙 تا پایان چالش من به وزن 55 میرسم 💙💙💙💙من میتونم💪💪💪💪💪
1444

حرف زدن با عشقم

آهنگ ابی و داریوش

خوراکی خوردن 😸

محبوب من! اینجا هر روز اهـواز است؛ شما نیستید و از چشمان من برف می بارد ... محبوب من! من دائما شما را دوست می دارم؛ چه در تحریم چه در توافق، چه در گرانی چه در ارزانی... چه شادمان باشم چه غمگین... خوابم، شما را دوست می دارم... بیدار می شوم، شما را دوست می دارم... محبوب من! شاید تنها لذت باقی مانده در اینجا، تماشای شما باشد ... محبوب من! جای خالی شما را هیچ چیز حتی پیتزا و پاستیل مینیونی هم نمی تواند پر کند ...