2737
2734
عنوان

دوتا قرص اورژانسی با فاصله ۳ روز

63 بازدید | 7 پست

دوستم دوتا قرص اورژانس تو سه روز خورده

بچه ۵ ماهه داره و دوساله

با این فاصله کم اثر میکنه قرصا؟؟

وای من بجاش دارم از استرس میمیرم

من همونم ها😆فقط عکسم رو عوض کردم😎 پسر گلم 9 ماه کااامل تو دل من بودی.یککم شبیه منم میشدی خب😆😐😄

نه قرص دومی اثر نداره حداقل باید فاصله ی دو تا پریودی خورده شه

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
نه قرص دومی اثر نداره حداقل باید فاصله ی دو تا پریودی خورده شه

وای خدا بهش رحم کنه

من همونم ها😆فقط عکسم رو عوض کردم😎 پسر گلم 9 ماه کااامل تو دل من بودی.یککم شبیه منم میشدی خب😆😐😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه اون دوتا باید همزمان مصرف میشد 

خیلی فاصله انداخته بینشون

🌱 من از تبار #دختران_تکراری نیستم....                       من همان #تافته ی _جدا_بافتهام.....🍭                              ~~~~~~~~~~~~~~~~~                          👩‍⚕️ یکمامایآروم و مهربون                                        🚫توروخداااااااااا لایکم نکنید🚫
2728
نه اون دوتا باید همزمان مصرف میشد  خیلی فاصله انداخته بینشون

نه ببین دوبار قرص خورده

یعنی دوتا بسته قرص دوتایی

تو سه شب دوتا رابطه بی جلوگیری داشته واسه هرکدوم قرص خورده

نه ببین دوبار قرص خورده یعنی دوتا بسته قرص دوتایی تو سه شب دوتا رابطه بی جلوگیری داشته واسه هرکدوم ...

چه خبره مگه😄

همون اولی کافی بوده اصلا لازم نبود بسته ی دومی رو بخوره

بعدشم خوردن این قرص خیلی ضرر داره ، بعد دوست شما تو یک ماه دو بسته خورده😐

🌱 من از تبار #دختران_تکراری نیستم....                       من همان #تافته ی _جدا_بافتهام.....🍭                              ~~~~~~~~~~~~~~~~~                          👩‍⚕️ یکمامایآروم و مهربون                                        🚫توروخداااااااااا لایکم نکنید🚫
چه خبره مگه😄 همون اولی کافی بوده اصلا لازم نبود بسته ی دومی رو بخوره بعدشم خوردن این قرص خیلی ضرر ...

خب دوبار رابطه بدون جلوگیری داشته

خب دوبار رابطه بدون جلوگیری داشته

دوبار هم داشته باشه ، ربطی نداره که 

مخصوصا که فاصلشون کم هم بوده

2738