2410
2553
عنوان

من عروس بدجنسی هستم

599 بازدید | 17 پست

سلام.چرا هی چی تاپیک میبینیم زدین مادر شوهر بده جیزه  فضوله ینی همه عروس های اینجا فرشتن.چرا کسی نمیزنه من بد هستم.نصفتون که مادر شوهرای اینده این جریان چیه

😐عاشق این ایموجیم  کلی حرف توشه

از بس عروسا پر رو شدن

نه به الان نه به قدیم که کلفتی بیش نبودن هیچوقت ایران تعادل نداره!

با هرچه عشق نام تو را می توان نوشت...با هرچه رود نام تو را می توان سرود...بیم از حصار نیست که هر قفل کهنه را...با چشم های روشن تو می توان گشود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

اون روزی یه بنده خدا تایپیک زده بود عروسامون هر روز خونه ماهستن چن نفر میخواستن بزننش که به تو چه میره خونه پدر شوهرش به توچه دلش میخواد فک میکنن ازدواج میکنن ملکه ایران میشن یا همچین با افتخار تایپیک میزنن با مادرشوهرم قطع رابطه کردیم انگار اکه داداش یا پسر ایندشون این کار و کنه خوبه

میشه یه صلوات بفرسیدبخت خوبی قسمتم‌بشه😢
اون روزی یه بنده خدا تایپیک زده بود عروسامون هر روز خونه ماهستن چن نفر میخواستن بزننش که به تو چه می ...

اره بیچاره یه اقا دیروز تاپیک زده بود خانونم بدون اجازه من مانتوهاشو گذاشته دیوار برا فروش یه خط هم روشن کردع .چرا اخه من چکار کنم.همه ریختن سرش ارهععه حق با اونه زنت اقتصادیع میخواد بفروشع مانتو جدید بخره خلاصه همه طرف اون زنش رو گرفتن الا من

😂😂😂😂 خوب اون عروسهای شیطان صفت درحال ازار دادن مادرشوهرن سایت نمیان اینجا همه مظلوم و بی پناهن

ارهعه علاوه بر اینا همه پولدار شوهرا دکتر خلبان مادر شوهرای دوسر عروس های گریه کن

از بس عروسا پر رو شدن نه به الان نه به قدیم که کلفتی بیش نبودن هیچوقت ایران تعادل نداره!

من همیشه میگم خداروشکر مامانم پسر ندارع چون با شناختی که ازش دارم میگم پدر عروس رو درمیاورد حالا چشم دوخته ب نوه های پسرش خدا رحم کنه😂😂😂

در اینده عروسا بدجنس میشن...عروس های الان (مادرشوهرهای اینده) خوب میشن 

یع بیست سی سال دیکه تاپیک های نی تی سایت خوندنی میشع همه پیر میشن عنوان ها عوض میشه😃😃😃

2706