2410
2553

بیاین دوره هم باشیم.اونایی که تازه عروسی کردن بگن خوبه خونه شوهر یا دوران عقد بهتره؟

اونایی ام که ابان اذر عروسیشونه بگن تا الان چیکارا کردن؟

من هفته دیگه میرم لباس عروسمو اجاره کنم...فیلم بردارو ارایشگاهو تالارم که چنپ ماهه رزرو هستش...

جهازمم فقط مبلو پردم امادست😄 و خونمون حاضره برا نشستن فقط تمیز کاریش مونده...

۲هفته بعدم میریم کلیپ فرمالیتمون رو بگیریمو و بعد اون هرروز تو خیابون ها هستیم برای جهاز😂

همیشه تو زندگیم نگران چیزهایی بودم که ۹۹% اتفاق نیوفتادن  

من تازه عروسم دیشب ششمین ماهگرد ازدواجمون بود. بهت بگم که دوران عقد اصلا خوب نیست بعد عروسی همه چی بهتر میشه مخصوصا بعد چند ماه که دیگه همه چی واست جا میفته. ان‌شالله مبارکت باشه عروسیت هرکاری که از دستت برمیاد برا عروسیت بکن تا بعدا افسوس نخوری اما عروسی تو که گرفتی دیگه اصلا بهش و خصوصا به کم کسریاش فکر نکن و از زندگی جدیدت لذت ببر. برات آرزوی خوشبختی میکنم این روزات یه خستگی زیادی تو جسم و روحت میره که تا یه ماه بعد عروسی از تنت در نمیره😊😍😍😍😍💞💝💞

میشه برای شادی روح پدرم و آمرزشش صلوات بفرستین🙏🖤من هر موقع تو نی‌نی‌سایت امضایی رو ببینم که درخواست صلوات و دعا داره انجام میدم .حالا شماها هم برای من جبران کنین و برای پدرم دعا کنید.از همتون ممنونم.اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهمخدا پدرمو بیامرز و با شهدا محشورش کن. الهی آمین🙏🙏🙏🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم حواست فقط باید به زندگیت باشه که یه وقت یکنواخت و کسل کننده نشه .تنوع و انرژی تو خونه زندگی خییییلی مهمه💞

میشه برای شادی روح پدرم و آمرزشش صلوات بفرستین🙏🖤من هر موقع تو نی‌نی‌سایت امضایی رو ببینم که درخواست صلوات و دعا داره انجام میدم .حالا شماها هم برای من جبران کنین و برای پدرم دعا کنید.از همتون ممنونم.اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهمخدا پدرمو بیامرز و با شهدا محشورش کن. الهی آمین🙏🙏🙏🙏
2720
من تازه عروسم دیشب ششمین ماهگرد ازدواجمون بود. بهت بگم که دوران عقد اصلا خوب نیست بعد عروسی همه چی ب ...

انشالا خوشبخت بشی مهربون😍

من شش هفته و شش روز دیگه عروسیمه خونمون امادست ولی اخر ابان خالی میشه جهیزیه نودو پنج درصدشو خریدم 

باغ اتلیه ارایشگاه موزیک رزرو کردیم کلیپو عکسای فرمالیتمم گرفتیم خریدای عروسیو لباس عروسم مونده چیدمانم از ۲۵ ابان خونه رو تحویل میگیریم رنگ میکنیم بعد تمیزکاریو چیدن

دوران عقدم بدک نیست ولی دیگه تحمل یه روز بیشتر عقد موندنو ندارم خیلی ذوق دارم مستقل شم ایشالا همه چی واسه هممون خوب پیش بره🙏

❤️ ‏قسمت بشه كنارش درگير آرامش بشيد ❤️

من ابانماه یماهه عقدم تموم میشه دنبال گرفتن خونه ایم. سرویس و خرید انچنانی لغو😔

اتلیه هم فقط قراره عکس بگیره کلیپ و ... نه.

منم دقیق نمیدونم عروسیمون ابانماه یا اذره.

هیچ کاری هم نکردم جهازم فقط چوبی ها مونده.

اهنگ عروسی هم برا رقص انتخاب نکردم.

ارزوی خوشبختی برای هممون 

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
من شش هفته و شش روز دیگه عروسیمه خونمون امادست ولی اخر ابان خالی میشه جهیزیه نودو پنج درصدشو خریدم&n ...

خریدای عروسی کامل همه چی میخری؟لباس و لوازم ارایشی و..! دمپایی رو فرشی و مانتو و کیفو اینا؟

2714
من ابانماه یماهه عقدم تموم میشه دنبال گرفتن خونه ایم. سرویس و خرید انچنانی لغو😔 اتلیه هم فقط قراره ...

منم خرید زیاد نمیکنم شوهرم دیگه واقعا دستش خالیه

منم خرید زیاد نمیکنم شوهرم دیگه واقعا دستش خالیه

اره برا منم حالا ۲۰میلیون بابام کمک کنه آپارتمان بگیره هیچی براش نمیمونه باید تالار و مراسم ساده بگیریم

برا خانواده شوهر باشه میگن رهن برو مفصل جشن بگیر ولی من موافق نیستم

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
خریدای عروسی کامل همه چی میخری؟لباس و لوازم ارایشی و..! دمپایی رو فرشی و مانتو و کیفو اینا؟

مانتو اینا فک نکنم چون پول کم میاریم همه مخارج به عهده شوهرمه نمیخوام فشار بیارم لوازم ارایشو لباس زیر لباس خوابو حوله دو دست لباس تو خونه با چمدونو ساعتو میگیرم

مانتو خودم تازگیا چهار تا خریدم بوتم هفته پیش برام خرید همونارو میذارم تو خریدا

بعداز عروسی هرچی لازم داشتم میخرم

من ابانماه یماهه عقدم تموم میشه دنبال گرفتن خونه ایم. سرویس و خرید انچنانی لغو😔 اتلیه هم فقط قراره ...

منم سرویس طلا نخریدم چون شوهرم خونه خرید گفتم اشکال نداره بعدا بخر برام

ولی عروسیو باب میلم داره میگیره

ایشالا بعدا پولدار میشن میخریم غصه مال دنیا رو نخر عزیزم بعدا همه چی میخریم دیگه گرونیه مجبوریم رعایت کنیم

منم سرویس طلا نخریدم چون شوهرم خونه خرید گفتم اشکال نداره بعدا بخر برام ولی عروسیو باب میلم داره می ...

خوشبخت شی دیگه چاره چیه چی میشه کرد ولی دوستداشتم یکم باب میلم میشد عروسیم

2706