2726
عنوان

خانمهایی که بچه شیر دادن بیان

59 بازدید | 7 پست

من دوهفته است که به نوزادم شیر میدم شقاق سینه گرفتم پماد هیدرودرم و آ.د میرنم خود شیرم میزنم اما خوب نشده خیلی تو شیردهی مشکل دارم و با شیردوش گاهی میدوشم و به نوزادم میدم چون خیلی دردناکه. تو رو خدا اگه راهی دارید بگید پماد میزنیم دوباره بچه شیر میخوره و روز از نو و روزی از نو😢😢😢😢

وای چه سخته خالم همینطور بود

بچه شیر میخورد این جیغ میزد

فکر کنم باید دوره اش بگذره

من همونم ها😆فقط عکسم رو عوض کردم😎 پسر گلم 9 ماه کااامل تو دل من بودی.یککم شبیه منم میشدی خب😆😐😄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین عزیزم عسل برای ترمیم زخم خوبه

بزن به سینه هات ولی قبل اینکه بچه بخوره خوب بشور 

من همونم ها😆فقط عکسم رو عوض کردم😎 پسر گلم 9 ماه کااامل تو دل من بودی.یککم شبیه منم میشدی خب😆😐😄
2728

ببین عزیزم این روند طبیعیه و باید طی بشه.. بچه نباید فقط نوک سینه تو دهنش باشه چون زخم میشه باید تا هاله سینه تو دهنش باشه اینجوری دردش کمتره

🌸تدریس خصوصی و آنلاین زبان آلمانی با بهترین قیمت و کارایی🌸

منم مشکل شما رو داشتم،تا حدود دوماه..هر پمادی هم میزدم خوب نمیشد .بعد رفتم مرکز آموزش شیر دهی.دکتر پماد نیستات برای درمان سینه،و قطره نیستاتین،برای دهان نوزاد داد.برو طرز استفاده شو بهت میگن.

خودت شیر تو بدوش بریز توی شیشه بده به بچت تا سینه ت با پماد خوب بشه.حدودا دو هفته درمانش طول میکشه.