2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

حسابش نکن راحت.تو فکرتم نمیاد هیچ وقت 😁

آدم ها گاهی چوب اشتباهاتشان را جای دیگری می خورند.جایی که حتی فکرش راهم نمی کنند.حواستان باشد چوبی که به احساس و زندگی دیگران می زنیم؛ تاوان دارد.این دل شکستن ها، این بی انصافی ها ،این بازی دادن ها همه اش تاوان دارد

خب جاری من میخواست منو بد جلوه بده حالا بهر دلیلی.فهمیدم قبل اومدنم حسابی‌حرفمو میزده که ینی میخواد باهام خیلی دوست و رفیق باشه و فلان.بعد وقتی اومدم کلا بهم بی احترامی میکرد پشت سرم‌م با مظلوم نمایی برعکس جلوه میداد که ینی من باهاش مشکل دارم.کلا‌کارش مظلوم نمایی و زیراب زنیه.دروغم راحت میگه.تو روی خودمم گفته

من جاریم قبل از اینکه من عروسشون بشم خیلی برای مادرشوهرم کار میکرده و همش میومدن خونشون شام و ناهار

ولی من ازدواج کردم دید من کار نمیکنم اونم دیگه هیچ کاری نمیکنه و کلا فرق کرده با قبل😂

به خاطر همین مادرشوهرم اینا از من خیلی بدشون میاد😂

من مجردم اما بر اساس چیزی که تو اطرافیانم می بینم و بهش دقت میکنم میگم... یادتون باشه هر کار جاری خودشیرینی نیس. بعضیا بدون اینکه بخوان شخصیت با محبت و محبوبی دارن و همه رو به خودشون جذب میکنن... خودشیرینی یعنی از کسی خیلی خوشت نیاد اما برای جلب محبت بخوای هی محبت کنی. ولی فکر نکنم تو این دوره و زمونه کسی از خانواده شوهرش خوشش نیاد بخواد زیاد بهشون محبت کنه و به اصطلاح حودشیرینی کنه. بلکه حتی ممکنه بی محلیم بکنه.

خلاصه اینکه اگه دیدین کسی خودشیرینی میکنه بدونین واقعا طرف مقابلشو دوست داره یا یک درصد زیادی کمبود محبت داره و منافعش با طرف گره خورده

جاری بزرگم خونش تهران ،مادر شوهرم اینا شهرستان هستن هروقت بره شهرستان خونشون رو کلا مرتب میکنه فرش هارو می شوره ،حتی موهای پدر شوهرمو هم کوتاه می کنه خیلی بهشون میرسه کارهایی که دختراش نمی کنن 

ولی می دونم خودشیرینی نمی کنه اخلاقش خوبه

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
2706