2410
2553

دخترم

وزن ت ۲۶۳۰ قد ت ۴۷،،،،،،وزن ۱۸ماهگی۱۴۳۰۰ قد۱۸ماهگی۸۶ شیر خودم بوده دختر منم ۸ماهه دنیااومده مکملم میشه گف هیچی نخورده تقریبا چون شدیدا ب خوردن دارو واکنش نشون میداد

گروه :🙄آبی وزن شروع

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

سلام بچه من الان یک سالشه من سیمبلاک نیوشورمیدم باابتامبن وریسورس جونیورمیدم باسرلاک چندغله وچندمبوه وخوراکشم سعی مبکنم همه باشه اخه البته رفلاکسم داره پسته وبلدرچین وبادوم البنه چیزایی خیلی درشت ودونه ایی نمیخوره لق میزنه اخرین بار اوایل یازده ماهگی ده کیلو هغصدبود

2714
من دختر یک ماه دیگه دوسالش میشه. وزن تولد 2750😢 قد تولد47😢 وزن الان 10😢 قد الان 84😢

بعضی بچه ها جهشی رشد میکنن یدفه بزرگ میشن .زینک پلاس مکمل خوبیه بهش بده و تخم مرغ روزی 1شیر یاماست هرروز بهش بده خوب میشه چون بعضی بچه ها از شیر که گرفته میشن به غذامیوفتن و رشدشون خوب میشه

وزن تولد 2600 الان 18 ماهشه وزنش 9800 و قدش 82 منم مکمل همون مولتی ویتامین و اهن می دم وزنشم نمی دون ...

بهش شیر گاو ندادین؟شربت اشتهاسیمواپنا خیلی خوبه بعد مولتی ویتامین که دادی بهش بده بایکم اب اشتهاش باز میشه و چیزایی که دوس داره بهش بده بخوره تامعدش باز بشه و خوراکش خوب میشه هرروز تخم مرغ باابپز یا نیمرو بهش بده یاسس بریز روش بابازی بهش بده یه مدت که بخوره خوب میشه

بعضی بچه ها جهشی رشد میکنن یدفه بزرگ میشن .زینک پلاس مکمل خوبیه بهش بده و تخم مرغ روزی 1شیر یاماست ه ...

الان سه هفتس از شیر گرفتمش خوراکش یه ذره هم بهتر نشده.بخدا همه اینا را بهش میدم فایده نداره