2733
2734
عنوان

بنظرتون با عدس چه غذاهايى ميشه پخت؟

| مشاهده متن کامل بحث + 189 بازدید | 27 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما حلیم بادمجون با عدس یا لوبیا سفید درست میکنیم ولی کشک بادمجون رو تا حالا نشنیده بودم

اره منم نشنیدم تا حالا اصلااا

لطفا برای سلامت تو دلیم دعا کنین و صلوات بفرستین که سالم باشه...اجرتون با امام زمان 

عدسی.عدس پلو.بعضی از اش ها.

همیشه عشق باشد همیشه برکت🙂زندگیتو روی دور مثبت تنظیم کن تانتایج کارت مثبت از اب دربیاد😊به توانایی هات شک نکن😎بخشنده باش تا بخشیده شی😉
2728
اره ما میریزیم تعجب نداره ک خیلیا میریزن

فك كنم خواستى بنويسى حليم بادمجون اشتباهى نوشتى كشك بادمجون

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
فك كنم خواستى بنويسى حليم بادمجون اشتباهى نوشتى كشك بادمجون

عزیزم کشک بادمجون

بادمجون و نعنا و کشک و عدس یکم

چیزه عجیبیه؟؟؟؟ برید تو نت دستورش هست بعضیاش عدس داره

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
كوكو عدس؟ خوشمزه ميشه اصن؟ چجوريه؟

بله من که درست میکنم خوشمزه میشه دیگه نمیدونم😄

عدس رو میزارم میپزه تاجایی که پوستش جدابشه یه سیب زمینی کوچولو هم اب پز میکنم بعد هردوشو میکوبم تا پوره بشه یه قاشق ارد نخودچی میزنم دوتا تخم مرغ شوید خشک شده نصف قاشق چای خوری ادویجات و نمکشم میزنم وسرخ میکنم خودم خیلی دوست دارم باماست میخورم 😁

فلک تيرم نزن بالم شكسته/غباري بي كسي برمن نشسته/درخت باغ تو سبزه هميشه/خراشيدي دلم رامثل شيشه/رفيقان قدريگديگربدونيد اجل سنگست وادم مثل شيشه
بله من که درست میکنم خوشمزه میشه دیگه نمیدونم😄 عدس رو میزارم میپزه تاجایی که پوستش جدابشه یه سیب ز ...

خب من شويد و سيب زمينى ندارم

اينجورى هم خوشمزه ميشه؟

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
2738
خب من شويد و سيب زمينى ندارم اينجورى هم خوشمزه ميشه؟

شوید که اختیاریه من میزنم عطرو طعمش یکم تغییرکنه حالا شما نداری عیب نداره ولی بجاش میتونی سبزی خشک شده دیگه ای اگه داشتی بزیزی که نبودم،نبود خب.سیب زمینیم یه کوچولو میخواد چون باعث انسجامش میشه

فلک تيرم نزن بالم شكسته/غباري بي كسي برمن نشسته/درخت باغ تو سبزه هميشه/خراشيدي دلم رامثل شيشه/رفيقان قدريگديگربدونيد اجل سنگست وادم مثل شيشه
شوید که اختیاریه من میزنم عطرو طعمش یکم تغییرکنه حالا شما نداری عیب نداره ولی بجاش میتونی سبزی خشک ش ...

اه

كاش سيب زمينى داشتم درست ميكردم😕

اه كاش سيب زمينى داشتم درست ميكردم😕

خب بعدا درست کن خوشمزه میشه.من اصلا نمیتونم کوکو سیب زمینی درست کنم تاحالا باهر روشی که فکرشو بکنی درست کردما ازنت،پاپیون هرجوری که میشده ولی اصلا تا میام سرخش کنم یا میسوزه یا خراب میشه واسه همین کوکوعدس زیاد درست میکنم

خب بعدا درست کن خوشمزه میشه.من اصلا نمیتونم کوکو سیب زمینی درست کنم تاحالا باهر روشی که فکرشو بکنی د ...

كوكو سيب زمينى مگه چجورى درست ميكنى؟