2737
2734
در سنی هست که باید شیر شبانه قطع بشه دندون هاش خراب نیشه اختلال خواب داره،  شب تا صبح در این ...

با شیشه متاسفانه

انسانها نادان بدنیا می آیند نه احمق؛احمق شدن نیاز به آموزش دارد! برتراند راسل

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
با شیشه متاسفانه

خب باید از شیشه بگیرین، مثل همه بچه ها... 

پیش خودش وانمود کنید شیشه خراب شد، یکی دو شب اذیت میکنه نهایت بعد عادت میکنه... 

مثلا دختر خاله من برا دخترش هی قصه گفت و بد گفت از شیشه، یه روز شیشه رو داد دست بچه، از پنجره انداخت بیرون

چند روز شیشه میخواست، میگفت انداختی دور نیست که... اذیت کرد ولی جدا شد... 

ولی چون متاسفانه تا سه سال شیر خشک خورد الان در سن 6 سالگی بچه اضافه وزن شدید داره... 

در حالی که تا یکسالگی خیلی خیلی ریز بود

من دکتر بردم بهش بی بی اسلیپ داد گفت یک هفته بده عادتش بشه  الان دارم میدم تا صب میخوابه

اگر متوجه میشه شیشه رو جلوی خودش بنداز سطل اشعال.من این کار رو تو ۲ونیم سالگی کردم وبرای همیشه با شیشه خدا حافظی کرد.ولی اگر میبینی همکاری نمیکنه.هر شب مقدار شیرو کم کن ابشو بیشتر کن.تا کامل به شیشه ی اب برسی.در طود شب هم که خواب الوده اببیشتر بریز شزر کمتر.اوایل شاید گریه کنه وقزول نکنه.ولی باید مقاومت کنی تا ۱هفته ای خوب میشه.همسرت هم باید همکاری کنه و تحملشو ببره بالا

😍😍😍😍😍😘😘😘
اگر متوجه میشه شیشه رو جلوی خودش بنداز سطل اشعال.من این کار رو تو ۲ونیم سالگی کردم وبرای همیشه با شی ...

نمیخوام شیرش رو قطع کنم میخوام شیشه رو ازش بگیرم و البته شیر خوردن شب رو.این راهکار جواب میده؟

انسانها نادان بدنیا می آیند نه احمق؛احمق شدن نیاز به آموزش دارد! برتراند راسل
2738
نمیخوام شیرش رو قطع کنم میخوام شیشه رو ازش بگیرم و البته شیر خوردن شب رو.این راهکار جواب میده؟

وقتی از شیشه جداش کردی با لیوان بهش بده.روز هم اینقدر خسته اش کن که شب بدون شیر بخوابه.دختر منم خیلی وابسته به شیر بود.الان شیر تو یخچال قایم میکنم اگر ببینه همش شیر میحاد.یه بطری خالی میزارم تو یخچال بهش نشون میدم میگم تموم شده.به بابا میگم بخره.اوایل خیلی بی تابی میکرد.الان نزدیک ۳ساله شده دیگه قبول میکنه

😍😍😍😍😍😘😘😘

اره جواب میده.باید از شیشه جداش کنی.وقتی جدا شد خود به خود شیر شبش تموم میشه.چون همه ی کارا از روی عادته

😍😍😍😍😍😘😘😘
شبها موقع خواب آره 

بچه تون پسره یا دختر؟ 

به تظر من باید شیر رو قطع کنید و اگر دختره و محل زندگی تون گرمه، کم کم از پوشک بگیرینش... از جهت عفونت و... میگم... خوب نیست شب تا صبح دختر بچه ادرار کنه و پوشک بهش بسته باشه... 

اگر هم هوا سرده سخت میشه از پوشک گرفتن و باید تا بعد بهار صبر کنید

2706