2703
2553
عنوان

من کلومیفن خوردم این ماه بعد....

92 بازدید | 15 پست

پریودم خیلی کم شد این ماه...یعنی همیشه تا روز ششم طول میکشه این دفعه از روز چهار قط شد....بخاطر قرصه؟؟

اومدنت یه معجزه اس خوش اومدی به زندگیم😍

آره تاثیر قرصه 

کنـجد مامان خوش اومدے ب زندگی من و بابایی❤️خـــــدایـــــا شکـــــرت قد تموم دنیــــــــــات.     امـام حسیـن،قمر بنـے هاشــم ممنـون کہ رومـو زمیـــــن نزدیـن😍❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
یه نفر حداقل بیاد...

عزیزم دقیقا منم‌ ماه هایی که کلومیفن میخورم حجم پریودم خیییلی کم شده بود به دکترم گفتم گف طبیعیه

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰

خوردن قرصای هورمونی اگه یک فایده داشته باشه ۱۰۰ تا عارضه داره

بی تاثیر نیست ممکنه از همون باشه

🌱 من از تبار #دختران_تکراری نیستم....                       من همان #تافته ی _جدا_بافتهام.....🍭                              ~~~~~~~~~~~~~~~~~                          👩‍⚕️ یکمامایآروم و مهربون                                        🚫توروخداااااااااا لایکم نکنید🚫
یعنی بده؟

ن عزیزم بد نیس طبیعیه

کنـجد مامان خوش اومدے ب زندگی من و بابایی❤️خـــــدایـــــا شکـــــرت قد تموم دنیــــــــــات.     امـام حسیـن،قمر بنـے هاشــم ممنـون کہ رومـو زمیـــــن نزدیـن😍❤️
شما حامله شدی؟؟

من با کلومیفن حامله نشدم در صورتیکه هرماهم فولیکول خوب داشتم

۴ دوره خوردم

ولی ماه اولی که لتروزول خوردم باردار شدم

متاسفاته ۶ هفتگی ۲۸ اردیبهشت سقط شد

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰
من با کلومیفن حامله نشدم در صورتیکه هرماهم فولیکول خوب داشتم ۴ دوره خوردم ولی ماه اولی که لتروزول ...

عزیزدلم ان شالله این دفعه حامله شی بچه ات سالم بیاد تو بغلت

اومدنت یه معجزه اس خوش اومدی به زندگیم😍
2706