1464
1411
عنوان

من کلومیفن خوردم این ماه بعد....

63 بازدید | 15 پست

پریودم خیلی کم شد این ماه...یعنی همیشه تا روز ششم طول میکشه این دفعه از روز چهار قط شد....بخاطر قرصه؟؟

با دل مهربونتون برام دعا کنین منم زودی مادر بشم...یا حداقل دلم آروم بگیره...مرسی مهربونا😍😘

آره تاثیر قرصه 

فقط 29 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کنـجد مامان خوش اومدے ب زندگی من و بابایی❤️خـــــدایـــــا شکـــــرت قد تموم دنیــــــــــات.     امـام حسیـن،قمر بنـے هاشــم ممنـون کہ رومـو زمیـــــن نزدیـن😍❤️

من اومدم ولی اطلاعی ندارم دوست عزیز...

فقط 17 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه :😐نااااارنجیییی وزن شروع ۸۴😔 وزن هدف۶۴😍 با کمک خداااااااجونم و الهه جونی ان شاءالله میشه💟🌹💟

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1473
چرا خوردی؟؟؟ منم روزی یکی خوردم ۵۰ شو الانم پریودم زیاده

برای اینکه حامله شم منم مث تو خوردم روزی یه دونه...ولی حامله نشدم😑

با دل مهربونتون برام دعا کنین منم زودی مادر بشم...یا حداقل دلم آروم بگیره...مرسی مهربونا😍😘
یه نفر حداقل بیاد...

عزیزم دقیقا منم‌ ماه هایی که کلومیفن میخورم حجم پریودم خیییلی کم شده بود به دکترم گفتم گف طبیعیه

فقط 32 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹
1449

خوردن قرصای هورمونی اگه یک فایده داشته باشه ۱۰۰ تا عارضه داره

بی تاثیر نیست ممکنه از همون باشه

شجاع باش💪                                                         حتی اگه نیستی، بهش وانمود کن😌
یعنی بده؟

ن عزیزم بد نیس طبیعیه

فقط 29 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کنـجد مامان خوش اومدے ب زندگی من و بابایی❤️خـــــدایـــــا شکـــــرت قد تموم دنیــــــــــات.     امـام حسیـن،قمر بنـے هاشــم ممنـون کہ رومـو زمیـــــن نزدیـن😍❤️
عزیزم دقیقا منم‌ ماه هایی که کلومیفن میخورم حجم پریودم خیییلی کم شده بود به دکترم گفتم گف طبیعیه

شما حامله شدی؟؟

شما حامله شدی؟؟

من با کلومیفن حامله نشدم در صورتیکه هرماهم فولیکول خوب داشتم

۴ دوره خوردم

ولی ماه اولی که لتروزول خوردم باردار شدم

متاسفاته ۶ هفتگی ۲۸ اردیبهشت سقط شد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹
من با کلومیفن حامله نشدم در صورتیکه هرماهم فولیکول خوب داشتم ۴ دوره خوردم ولی ماه اولی که لتروزول ...

عزیزدلم ان شالله این دفعه حامله شی بچه ات سالم بیاد تو بغلت

1474
عزیزدلم ان شالله این دفعه حامله شی بچه ات سالم بیاد تو بغلت

مرسی خانومی دعام‌کنین

انشالله شماهم بزودی خبر بارداریتو بدین

1
5
10
15
20
25
30
35
40