2410
2553
عنوان

برای وزن گیری جنین ماه اخر چ کاری انجام دادید نتیجه گرفتید

| مشاهده متن کامل بحث + 150 بازدید | 24 پست
خب منم خودم لاغرم و شکمم ندارم زیاد احتمال زایمان زود تر هم دارم خیلی میترسم وزن نداشته  باشه ب ...

نه دیگه

از من کمتری؟ 

من 40 هفتگی 56 کیلو بودم 

حلیم خیییلی خوبه ها

زبان هر انسان، آیینه‌ی درون اوست!  آنچه در لابلای حرکات زبان او، به نمایش گذاشته می‌شود؛  میزانِ عقلانیّت، شعور، سلامت و تقوایِ درونی هر انسان است.      استاد_شجاعی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین من خودم از ماه هشت هم روزی به دونه موز خوردم هم لیدی میل شروع کردم و خیلی چیزای دیگه پسرمم دنیا ...

ممنون گلم،سرخود هم لیدی میل رو میشه خورد؟یا باید ب دکترم بگم؟

خدایا بابت هدیه ای که دادی شکرت،خودت مواظب هرسه تامون باش
2720

ببین من مامانم یه دونه موزم رو با مقدار مغز اون روزم و شیر و نارگیل و عسل میکس میکرد مثل شیر موز میخوردم لیدی میل روزی دولیوان و چیزهای کبابی قلوه و ماهیچه هم شیره کش کن یعنی یه ظرف شیشه ای بردار توش ماهیچه یا قلوه بذار با یذره پیاز و سه قاشق اب جوشیده درش رو محکم ببند بزار تو قابلمه اب جوش یکی دوساعتی بجوشه بعد درش بیار خالی کن تو کاسه یکم نمک بزن و هم گوشتش رو بخور هم ابش رو این خیلی خیلی عالیه من ماه اخر سرما خوردم و وزن بچم افت کرد با اینها وزنش برگشت و زیاد شد لیموشیرین و عدسی اینا هم بخور با عرق کاسنی تابچه زردی نگیره 

ببین من مامانم یه دونه موزم رو با مقدار مغز اون روزم و شیر و نارگیل و عسل میکس میکرد مثل شیر موز میخ ...

مچکرم عزیزم کامل و جامع

خدایا بابت هدیه ای که دادی شکرت،خودت مواظب هرسه تامون باش
2714