2726

ميدونم گوشت کباب و دلستر و بستنی  و کله پاچه و آجیل  وزن میده شماها  چ کردیذ ک نتیجه دیدید؟؟؟؟

تازگیا شیر و عسل  صبحا ناشتا دلم میخاد و میخورم یعنی فایده  داره؟؟؟؟؟؟

ی سوالم  دارم من الان  هفته36و2روز هستم الان من چند هفته  هستم؟؟؟؟؟

خدایا بابت هدیه ای که دادی شکرت،خودت مواظب هرسه تامون باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من حلیم و کباب کوبیده شنیدم خیلی خوبه

به اصافه آب سیب و آب آناناس

همه ش رو خوردم وزن بچه م موقع تولد 3250 بود با اینکه خودم 56 کیلو شده بودم همه میگفتن خیلی لاغری 

زبان هر انسان، آیینه‌ی درون اوست!  آنچه در لابلای حرکات زبان او، به نمایش گذاشته می‌شود؛  میزانِ عقلانیّت، شعور، سلامت و تقوایِ درونی هر انسان است.      استاد_شجاعی

تو ماه ۸ چندروزه دیگه تموم میشه میری تو ۹ماه 

مغذیجات و جوانه ها برای وزن گیری خوبه فقط به شرطیکه بعدش استراحت کنی هرچی میخوری از جات للند نشو به پهلو چپ دراز بکشکه جذب نی نی بشه فقط 

تو ماه ۸ چندروزه دیگه تموم میشه میری تو ۹ماه  مغذیجات و جوانه ها برای وزن گیری خوبه فقط به شرط ...

عزیزم خیلی وقته  رفتم تو9ماه

من حلیم و کباب کوبیده شنیدم خیلی خوبه به اصافه آب سیب و آب آناناس همه ش رو خوردم وزن بچه م موقع تو ...

خب منم خودم لاغرم و شکمم ندارم زیاد احتمال زایمان زود تر هم دارم خیلی میترسم وزن نداشته  باشه بچه ام

عزیزم خیلی وقته  رفتم تو9ماه

من ماه آخر لبنیات خوردم. کشک و بستنی و دوغ البته نون پنیر گردو و تخم مرغ ابپز هم خوردم بچه ام ماشاءالله تپلی بود البته من نمیدونستم این چیزا وزن جنین و اضافه میکنه 

💖و خدایی ک ب شدت کافیست💖
2706