1542
1480

ميدونم گوشت کباب و دلستر و بستنی  و کله پاچه و آجیل  وزن میده شماها  چ کردیذ ک نتیجه دیدید؟؟؟؟

تازگیا شیر و عسل  صبحا ناشتا دلم میخاد و میخورم یعنی فایده  داره؟؟؟؟؟؟

ی سوالم  دارم من الان  هفته36و2روز هستم الان من چند هفته  هستم؟؟؟؟؟

خدایا بابت هدیه ای که دادی شکرت،خودت مواظب هرسه تامون باش

توی ۳۷ هفته ای

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این ذکر،باعث زیادی رزق و یا زیادی علم میشه ،ذکر مجربی هست .باید به مدت ۶۰ روز ،روزی ۴۰۰ بار گفته بشه و اگه یه روز قطع بشه یا کمتر از ۴۰۰ تا گفته بشه باید از اول شروع کرد. استغفرالله الذی لا اله الّا هُوَ الحی القیوم ،الرحمن الرحیم بدیع السماوات و الارض من جمیع ظلمی و جرمی و اِسرافی علی نفسی والتوب الیه    التماس دعا 

خانم ها اگر کسی دنبال دکتر نازایی خاذق و خوب میگرده 

ما کمکتون می کنیم ، یا اگه دنبال اهدای تخمک هستن

هم میتونید با این شماره تماس بگیرید09122770014

یا اینستا ما رو دنبال کنید

1546

اخرین سونویی که رفتی وزن بچت چند بود؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این ذکر،باعث زیادی رزق و یا زیادی علم میشه ،ذکر مجربی هست .باید به مدت ۶۰ روز ،روزی ۴۰۰ بار گفته بشه و اگه یه روز قطع بشه یا کمتر از ۴۰۰ تا گفته بشه باید از اول شروع کرد. استغفرالله الذی لا اله الّا هُوَ الحی القیوم ،الرحمن الرحیم بدیع السماوات و الارض من جمیع ظلمی و جرمی و اِسرافی علی نفسی والتوب الیه    التماس دعا 

من حلیم و کباب کوبیده شنیدم خیلی خوبه

به اصافه آب سیب و آب آناناس

همه ش رو خوردم وزن بچه م موقع تولد 3250 بود با اینکه خودم 56 کیلو شده بودم همه میگفتن خیلی لاغری 

اگه سوال ق. ر. آ. ن. ی دارید در حد توان پاسخگو هستم☺️ اگه واقعا دنبال جوابی بپرسید. سوال آری، توهین نه

تو ماه ۸ چندروزه دیگه تموم میشه میری تو ۹ماه 

مغذیجات و جوانه ها برای وزن گیری خوبه فقط به شرطیکه بعدش استراحت کنی هرچی میخوری از جات للند نشو به پهلو چپ دراز بکشکه جذب نی نی بشه فقط 

8
تو ماه ۸ چندروزه دیگه تموم میشه میری تو ۹ماه  مغذیجات و جوانه ها برای وزن گیری خوبه فقط به شرط ...

عزیزم خیلی وقته  رفتم تو9ماه

من حلیم و کباب کوبیده شنیدم خیلی خوبه به اصافه آب سیب و آب آناناس همه ش رو خوردم وزن بچه م موقع تو ...

خب منم خودم لاغرم و شکمم ندارم زیاد احتمال زایمان زود تر هم دارم خیلی میترسم وزن نداشته  باشه بچه ام

عزیزم خیلی وقته  رفتم تو9ماه

من ماه آخر لبنیات خوردم. کشک و بستنی و دوغ البته نون پنیر گردو و تخم مرغ ابپز هم خوردم بچه ام ماشاءالله تپلی بود البته من نمیدونستم این چیزا وزن جنین و اضافه میکنه 

1396
خب منم خودم لاغرم و شکمم ندارم زیاد احتمال زایمان زود تر هم دارم خیلی میترسم وزن نداشته  باشه ب ...

نه دیگه

از من کمتری؟ 

من 40 هفتگی 56 کیلو بودم 

حلیم خیییلی خوبه ها

اگه سوال ق. ر. آ. ن. ی دارید در حد توان پاسخگو هستم☺️ اگه واقعا دنبال جوابی بپرسید. سوال آری، توهین نه
ببین من خودم از ماه هشت هم روزی به دونه موز خوردم هم لیدی میل شروع کردم و خیلی چیزای دیگه پسرمم دنیا ...

ممنون گلم،سرخود هم لیدی میل رو میشه خورد؟یا باید ب دکترم بگم؟

1578