2737
2734
عنوان

به دوست شوهرم پیام دادم برای امتحان کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 9657 بازدید | 41 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بچه ها تو رو خدا این دیگ واضح بود به دوست شوهرم تو اینستا پیام دادم که فلانی(شوهرم) رو دوست دارم ال ...

چرا شوهرت و امتحان میکنی 

کارت درست نیست

💖و خدایی ک ب شدت کافیست💖
بچه ها تو رو خدا این دیگ واضح بود به دوست شوهرم تو اینستا پیام دادم که فلانی(شوهرم) رو دوست دارم ال ...

اشتباه کردی 

انقد باغچه رو شخم نزن 

ماه پشته ابر نمیمونه اگ چیزی باشه یه روز میفهمی 

خدایا نی نی مو شوهرم و در پناه خودت نگه دار 
2738

چه کارای خزی میکنین..😏والا شوهرمن این کارو بکنه میذارمش کنار کلا

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
چه بی معنی

کار تو بی معنی.خودت اگه فهمیدی چی کار کردی بقیه هم فهمیدن.اگه به شوهرت شک داری چرا داری پس باهاش زندگی میکنی؟جمع کن این مسخره بازیهارو.زنها همین کارارک میکنن که بهمون میگن ناقص العقل.خدایی عمرا ی مرد از این کارای بی سروته بکنه

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
توروخدا این کارارو نکنید بعضیا با دست خودشون زندگیشونو نابود میکنن اصلا شاید همسرت واسه اینکه بفهم ...

اونک کلا اب بردش

غلط میکنه با دختر حرف بزنه چه لزومی داره جواب بدی یا اهمیت بدی پس ینی طرف برات مهمه

دوستش اولش هیچی نگفت خیلی عادی گفت بهش میگم

اما شوهرم زرنگه گفت این دختره پیجش مال خودش نیست

کلا رفتار دوستش عوض شد

باباحداقل خودت شوهرتو امتحان کن دیگه چراپای دوستشو میکشی وسط که قشنگ سر این  بحثا وحرفارو باهم بازکنن و ازاین به بعداگه کاری ام نکرده دوستش تشویقش بکنه بره انجام بده

الهم صل علی محمد وال محمد
نکنید این کارها رو چه کاریه؟ با عرض معذرت هم بچه بازیه هم بی مزه بازیه هم به شددددددت تابلو

تابلو رو ک میدونم همینطور حوصلم سرید😕

الان اگ گوشیش دستم بود خدای دختر بود

اونک کلا اب بردش غلط میکنه با دختر حرف بزنه چه لزومی داره جواب بدی یا اهمیت بدی پس ینی طرف برات مهم ...

اینجوری کنی نمیتونی زندگیتو جمع کنیا! 

خواهرانه بهت میگم

انقد زندگیتو انگولک نکن. زندگیه بچه بازی که نیست

دیدین وقتی بچه ای👶 کار بدی بکنه مامانش بهش سخت میگیره و دعواش میکنه😡آخه خیلی دوسش داره❤️نمیخواد بچش اشتباه کنه😇 بعد بچه از رو بی‌کسی دامن مامانشو محکم می‌چسبه و گریه میکنه😢بعد مامانش هی از خودش دور میکنه بچه رو 😠بچه بیشتر و بیشتر به مادر می‌چسبه💔 تا آخر مامانه بچه رو میبخشه و سفت بغلش میکنه👩‍👧میخوام بگم خدا جونم ❤️هر چقدم بخاطر اشتباهاتم بهم سخت بگیری من بیشتر و بیشتر بهت میچسبم،انقد بهت میچسبم تا بغلم کنی، آخه میدونم چقد دوسمداری😇 آخه من که جز تو کسیو ندارم😘مرسی خداجونم که با همه ی بدیام تنهام نمیزاری💚
2706