2410
2553

میگم به دوسته شوهرم تو اینستا پیام دادم ک روی فلانی کراش دارم کراش:نظر خجالت میکشم بهش بگم پا در میونی بزار

گفت اگ خوشت ازش میاد خجالتتو بریز و برو بهش بگو منم هی میگفتم ن تو بگو بعدش گفت باشه باهاش صحبت میکنم

بعد پنج دیقه فک کنم شوهرم بهش گفت این فیکه 

دیدم پیام داد تو فیکی اونم متاهله مزاحمش نشو

هر چی میگفتم بابا فیک نیستم چی میگی دیدم هی میگفت زن داره هزار و یک سوالمم کرد

گفتم اگ تابلو نبودم الان نمیفهمیدن

طرف دلش درد نمیکنه ب کسی ک تردید داره نسبت بش پا بده 😕

اینم برا کسایی ک نفهمیدن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

توروخدا این کارارو نکنید

بعضیا با دست خودشون زندگیشونو نابود میکنن

اصلا شاید همسرت واسه اینکه بفهمه کی هستی راضی میشد باهات حرف بزنه، چه فکری میکردی؟!؟ 

زندگی رو برا خودتون زهر نکنید 

همینه آمار طلاق اینقد زیاد شده ها

دیدین وقتی بچه ای👶 کار بدی بکنه مامانش بهش سخت میگیره و دعواش میکنه😡آخه خیلی دوسش داره❤️نمیخواد بچش اشتباه کنه😇 بعد بچه از رو بی‌کسی دامن مامانشو محکم می‌چسبه و گریه میکنه😢بعد مامانش هی از خودش دور میکنه بچه رو 😠بچه بیشتر و بیشتر به مادر می‌چسبه💔 تا آخر مامانه بچه رو میبخشه و سفت بغلش میکنه👩‍👧میخوام بگم خدا جونم ❤️هر چقدم بخاطر اشتباهاتم بهم سخت بگیری من بیشتر و بیشتر بهت میچسبم،انقد بهت میچسبم تا بغلم کنی، آخه میدونم چقد دوسمداری😇 آخه من که جز تو کسیو ندارم😘مرسی خداجونم که با همه ی بدیام تنهام نمیزاری💚

خب که چی مثلا این کارت؟خودت اصلا فهمیدی چیکار کردی؟همون گزارش بزنن بهتره فکر کنم 

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

بچه ها تو رو خدا این دیگ واضح بود

به دوست شوهرم تو اینستا پیام دادم که فلانی(شوهرم) رو دوست دارم البته به عنوان ک غریبه دوستشم گفت خودت برو بهش بگو من گفتم خجالت میکشم تو برو اونم گفت باش باهاش حرف میزنم

بعد پنج دیقه دوستش بهم پیام داد گفت متاهله توام پیجت فیکه فیک:جعلی 

هر چی میگفتم فیک نیستم باور نمیکرد

شک کردن اشنام

2706