2410
2553
عنوان

لطفا کمکم کنید، حالم خیلی بده

| مشاهده متن کامل بحث + 925 بازدید | 127 پست
22 سال پسر هم نیستم ولی خواستم بدونم خانومای دیگه چجورین چون تا الان حتی با یه دختر غریبه هم کلام ...

خب شمابنظرم سنت خیلی کمه،یه روزی به این حرفاوحرکاتت میخندی...این سن برای ازدواج واینامناسب نیس

ازامروزشروع میکنم💪 19/1/99                       من باتوصدنفرررم💪دنبال دردسررررم😇😈

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

اگه نظر ما رو میخوای فقط یه راه داری هرچندبرات سخته یه مدت بی خبر گم شو....ببین اون به چیز خوردن میفته.... متاسفانه اون داره از وابستگی شما سواستفاده میکنه

دیدی که سخت نیست.......تنهابدون من؟دیدی که صبح می شود......شبها بدون من؟ این نبض زندگی بی وقفه می زند......فرقی نمی کند بامن!بدون من!دیروز  گرچه سخت.....امروز هم گذشت!طوری نمی شود فردا بدون من!..............❤اسطوره ❤                            دیگه هیچکس گناهکارنیست.......چون......دوست داشتنت،چه گناه باشد یاکه اشتباه.......گناه میکنم تورا حتی به اشتباه......❤💖
😄😁😂😂😩😂

والا دیگه

آخه از اول تاپیک یه کلمه حرف درست و منطقی نشنیدیم

اینم شوک آخر

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
2714
نه منظورش اینه مرده😑

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
من میگم تلقینه اینقد واسه خودشون میگن میگن اتفاق می افته من به دعا و سحر و اینا اعتقاد نزارم

شما نداری ولی هست طلسمو جادو تو قرانم درموردش اومدخ

یا کاشف الکرب(ای برطرف کننده غم)
پسر نیستی؟ دختری؟

منظورم اینه پسربچه نیستم

22 سالم هست ولی همش روی پای خودم بودم

به هیچکی وابسته نبودم

ولی این دختر تمام زندگیمو ریخته بهم

طولانی ترین قهرم باهاش 3 روز بود که دیگه نتونستم طاقت بیارم و بهش پیام دادم

ولی میدونم اونم منو دوس داره

فقط مشکلم با رعایت نکردن پوششه (من چادر و... نخواستم یه چیز معمولی نه اینکه شالش جلوی مرد غریبه بیفته اهمیت نداشته باشه واسش)

خب بهش بگو پیجتو پرایوت کن و فقط دوستان و فامیل رو تایید کنه آقایون رو تایید نکنه

مشکل و گرفتاری و بیماریهایی دارم که توان درمان و رفعشونو به چندین دلیل ندارم خواهش میکنم به نیت حل مشکلاتم حمد و صلوات بفرستین
2706