2703
2553
عنوان

لطفا کمکم کنید، حالم خیلی بده

| مشاهده متن کامل بحث + 925 بازدید | 127 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانم ها از اینکه یکی زیاد بهشون گیر بده خوششون نمیاد شاید اولش یذره دوست داشته باشن که بفهمن واسه طرف مهمن ولی بعدش هی ادامه بدی اون لج میکنه و بی تفاوت میشه توجه زیادم بی تفاوتی میاره این حد از وابستگی هم خوب نیست مرد باید غرور و جذبه داشته باشه یه دفعه نمیتونی که همه چیو درست کنی باید بری مشاور بعدشم کم کم شروع کنی این عادتتو ترک کنی وقتی میخوای بهش کاری رو بگی انجام بده نباید با زور و دعوا و حالت دستور دادن بگی باید با شوخی و خنده و مهربونی بری جلو بعد بهش بگی که مثلا فلان کار رو نکن

مرد در این حد وابسته ندیده بودم

اه

شما حتما مشکل داری برو دکتر

مثلا الان زنگ بزنی دکتر هلاکویی اینارو تعریف کنی حتما از پشت تلفن با کلت میکشتت.

بعدم ما زنها اگر کسی رو دوست داشته یاشیم حتما به نظراتش احترام میزاریم و سعی میکنیم از کنارمون بودن راضی باشه

شمارو دوست نداره

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
2456
ما دو ساله با همیم خیلی دختر خوبیه از همه لحاظ با همه چی کنار میاد ولی این یه مورد رو نه نمیدونم ...

توصیه میکنم بهتون اول تنها و بعد با ایشون یه مشاوره شروع کنید

این مقدار تنش و اضطراب اصلا نتیجه خوبی نخواهد داشت

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
2714
ما دو ساله با همیم خیلی دختر خوبیه از همه لحاظ با همه چی کنار میاد ولی این یه مورد رو نه نمیدونم ...

از تعداد پستهاتون متوجه شدم اما اگه همسر من اينجا عضو باشه خودم شخصا گوشيو تو سرش خورد ميكنم

و مطمئنم ك هيچ خانومي اينو نميپذيره......

شما هم برو پيش مشاور مشكلتون رو از پايه و اساس حل كنيد 

اينجا كسي نميتونه كمكتون كنه....لجبازي و تلافي هم دقيقا نتيجه عكس ميده....دست به كارهاي بچه گانه نزنين پاي يك عمر زندگي درميونه....خوشبخت باشيد...

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/

پسر چقد بد بختی تو.چرا میخوای وابسته کسی بشی دوست ندار.برو ی زن بگیر عاشقت باشه منتظر تو باشه بیای خونه خودش برا تو ارایش کنه.وقتی رفت بیرون ارایشش پاک کنه

..خاک بر سرت هنوز عقد نکردی مهریه ۴۰۰ میلیونی ندار همچین سرت بیار با دوست پسرش حرف بزنه هیچ بهش نگی چون پسرس راحت بهت میگممم خاککک عالم بر سرررت

مرد بی جذبه و بی بخار  رو هیچ زنی دوس نداره معلومه ک رو سرت سوار میشع و هر کاری دلش میخادو انجا ...

منم تواینیستا بودم شوهرم گفت دوست ندارم  بیا بیرون گفتم چشم و تمام شد چون شوهرم و دوست داشتم نمیخواستم بخاطر این ناراحت شه احتمالا همسر شما دوستون نداره وناراحتیتون واسط مهم نیست 

در تماشای تو قانع نشوم من به دو چشم                   گو همه چشم جهان رو به سرم بشتابید .....
22 سال پسر هم نیستم ولی خواستم بدونم خانومای دیگه چجورین چون تا الان حتی با یه دختر غریبه هم کلام ...

پسر نیستی؟ دختری؟

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
2706