2737
2734
عنوان

لطفا کمکم کنید، حالم خیلی بده

933 بازدید | 127 پست

سلام خانوما

من یه آقا هستم

نازمزد دارم

خیلی بهش وابستم، حتی اگه یه ساعت ازش بی خبر بمونم دلم طاقت نمیاره، واقعا نفس بند میاد ، نمیتونم دوریشو تحمل کنم.

من آدم مذهبی نیستم

ولی خانومم عکسایی از خودش میذاره اینستا که جالب نیس

هر چی هم من میگم گوش نمیکنه میگم خوشم میاد عکسامو بذارم.

بخدا دیشب یه بسته کامل 10 تایی قرص خواب خوردم که بخوابم دیگه بلند نشم ولی این قرصا روم اثر نمیکنه، به حدی حرص میخورم و کفری میشم دلم میخواد سرمو بکوبم به دیوار ، نه دوریشو میتونم تحمل کنم و نه این وضعشو، دلم میخواد بمیرم.

اگه بهش بگم قرص خوردم یا بگم اینجوری نکن خودمو میکشم بدتر لج میکنه.

خوشش نمیاد اینجوری جلب توجه کنم ولی واقعا من از بس حرص میخورم قلبم درد میکنه، قفسه سینم تنگ میشه نمیتونم نفس بکشم از کاراش

اصلا توجهی به حالم نمیکنه

میگه اگه منو میخوای باید کنار بیای با این وضعم.

چیکار کنم خانوما؟

تو رو خدا نگین ولش کن چون امتحان کردم، یه روز نکشیده به گوه خوردن افتادم و برگشتم پیشش
فقط بگین چیکار کنم

چیکار کنم یکم نرم بشه، یکم به حرفم گوش کنه

بخدا خیلی دوس دارم نمیتونم دوریشو تحمل کنم.

بیش از حد بهش وابستم حتی بیشتر از اکسیژن

فقط بگین چیکار کنم که یکم با من راه بیاد

من نمیگم عکس نذار، فقط میگم یکم رعایت کن

ولی میگه دور و بری های من از اینم بدترن
چیکار کنم خانوما

تو رو خدا کمکم کنین
دارم دیوونه میشه
دلم میخواد خودکشی کنم ولی نمیتونم :(

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مردم انقدر ضعیف و بی جذبه؟

درمهربانی همچون باران باش که در ترحمش علف هرز و گل سرخ یکی است ...اینجا همه مجازین چه خوب باشن چه بد تا یک ساعت دیگه که تو به روزمرگی هات برسی اونا از یادت میرن ...ادب نشانه شخصیت انسانه پس با انسانی که ادب نداره بحث نکن ...اینجا عده ی زیادی هستن که میگن ما انسان دوستیم ولی به هرچیزی که مطابق میلشون نباشه توهین میکنن...به کسی که تو ۱۷ سالگی ازدواج کرده میگن بدبخت و بیچاره و چون مجبوره داره تظاهر به خوشبختی میکنه ...اینجا آدمها با حرفای قلمبه سلمبه هرچی دلشون میخواد بهم میگن ولی در نهایت مجازین و حقیقی نیستن ...
2728

وابستگیتون یه نوع بیماری هست که باید حتما برید زیر نظر روانشناس و اگر لازم بود روانپزشک

دوم اینکه اگر میدونی دختره آدم آزادیه بدون بعد ازدواج هم بدتر میشه و به امید تغییر جلو نرو

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...
2738

به خدا من خیلی کنار اومدم با کاراشولی میگه تو همینجوری عاشق من شدی

باید کنار بیای

ولی اولش اینجوری نبود، هی میبینه من بهش وابستم و چیزی نمیگم داره بدتر میکنه

وگرنه من اینجوری نیستم بخدا

برو پیش مشاوره

از الان به حرفت گوش نده 

تو زندگیتون مشکلات زیادی دارین

نامزدتم نیس دوس دخترته

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰

حتما سنش کمه 

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰
2706