1600
1480

از ديروز اسيد معدم وحشتناك زياد شده شبا دو تا بالش ميزارم زير سرم كه حالت نشسته بهوابم اسيد برنگرده تو گلوم.خيلى بدِ چيكلر كنم دهنم عين زهر مارِ

بعد از غذات روغن بادام شیرین بخور عاااااااالیه.شوهرم زخم معده داشت با همین خوب شد. تا ۱ ساعت بعدم چیزی نخور

من درین تنهایی فکر یک بره ی روشن هستم که بیاید علف خستگی ام را بچرد......!

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

رانیتیدینم میتونی بخوری من همه ی بارداریم میخوردم

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!
1546

قرص راینتدین من روزی سه چهار تا میخوردم اب رو اتیشه

یدونه پسر دارم من کاکل به سر دارم من یه روز عصای دستمه خودم خبر دارم من                  گلابہ تو گلاب پاش خدا مواظبش باش                  سپردمش دست خودت همیشه حافظش باش     ایشلاه که داماد بشه هرچی دلش میخواد بشه   توی روز سختی هیچکی پسر نمیشه           خسته‌گی جز باخنده یه پسر بدر نمیشه                چشم و چراغ بابا مرد کوچیکه مادر تیکر 🎈🎉تولد⏳🎁 گل پسرمه♥️

من آدی ژل دکتر بهم داده نیم ساعت بعد از وعده غذایی میخورم شبا هم موقع خواب 

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خودت هوامو داشته باش واسه آرامش خودم و سالم بودن نی نی تو راهیم میشه صلوات بفرستید
شربت معده رو نمیدونم.اما کپسول امپرازول مجازه من خودمم میخوردم

من از اینم میخوردم چقد سخت بود😭

یدونه پسر دارم من کاکل به سر دارم من یه روز عصای دستمه خودم خبر دارم من                  گلابہ تو گلاب پاش خدا مواظبش باش                  سپردمش دست خودت همیشه حافظش باش     ایشلاه که داماد بشه هرچی دلش میخواد بشه   توی روز سختی هیچکی پسر نمیشه           خسته‌گی جز باخنده یه پسر بدر نمیشه                چشم و چراغ بابا مرد کوچیکه مادر تیکر 🎈🎉تولد⏳🎁 گل پسرمه♥️
8
من آدی ژل دکتر بهم داده نیم ساعت بعد از وعده غذایی میخورم شبا هم موقع خواب 

همون که جویدنیه؟ اگه اونه عاااالیه😎

1563
خوب شدين؟

آره دیگه نه معدم درد میگیره نه ترش میکنم. یک قاشق میخورم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خودت هوامو داشته باش واسه آرامش خودم و سالم بودن نی نی تو راهیم میشه صلوات بفرستید
همون که جویدنیه؟ اگه اونه عاااالیه😎

نه عزیزم شربت هست خیلی بود هست اسید معده ام خیلی بد بود در حدی که باید معده ام رو خالی میکردم کامل. اینو بهم داد خوب شدم. از 5 هفته اسید معده ام شروع شد

1
5
10
15
20
25
30
35
40

[QUOTE=109137156]سلام ببخشید آندوسکوپ دادند که فهمیدن خوب شده زخمش؟[/QUOTEکاملا که خوب نشده ولی دیگه درد نداره و اذیت نیست🤗

1578