2733
2734
عنوان

عقدم،امروز باید برم سونو...انقد استرس دارم...دارم‌میمیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1666 بازدید | 106 پست
سونو بری سقط قبلی رو هم متوجه میشه ، منم رفته بودم  سونو سریع گفت قبلا سقط داشتی

چطوری متوجه میشن بنظرت؟من الان باردارم رفتم سونو گفت سقط داشتی قلبم ریخت گفتم حتما این داره سقط میشه

میشه یه صلوات برا نی نیم بفرستی سالم بیاد بغلم  خدایا نی نیمو سالم بزارش بغلم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا؟؟؟چقدر امضات قشنگه یادم از بچگیم افتاد

چاکریم🌼آره الانم بچم رو پام خوابه ما که هیچکاری نکردیم حامله شدم.نمدونم این از کجا اومد به هر دکتری میگفتم اول پنج دقیقه میخندید میگف شما خیلی خوش شانسین😕

🖤حضرت علی علیه السلام🖤میشه اگر دوست داشتید برای شفای دخترم دعا کنید.
2731
چاکریم🌼آره الانم بچم رو پام خوابه ما که هیچکاری نکردیم حامله شدم.نمدونم این از کجا اومد به هر دکتری ...

اره واقعا..من واژ ینیسم دارم یکم امیدوار شدم شما با پرده بکارت حامله شدی برای منم دعا کن..دو ساله همش غصه میخورم

و خدایی ک دراین نزدیکی هست حتما کمکم میکنه ک منم ب حاجتم برسم (یه نی نی سالم وصالح)ان شاالله  

کاری با سقط قبلیت ندارم . خودت میدونی و خدات. اما عزیزم بهتر نبود مواظب میبودی یا اینکه قرص اورژانسی میخوردی؟همیشه اورژانسی تو خونه داشته باش.احتمال بارداریتم هست.ولی اگه باردار بودی خواهشا دوباره به فکر سقط نباش جدای از گناهش شاید خدای نکرده دیگه بعدا باردار نشیااااا.حواست باشه این قتل نفسه گلم.هرچی باشه شوهرته گناه که نکردی .عقد یعنی زن قانونی و رسمی پس الکی خودتو درگیر حاشیه نکن

2738
چطوری متوجه میشن بنظرت؟من الان باردارم رفتم سونو گفت سقط داشتی قلبم ریخت گفتم حتما این داره سقط میشه

نمی دونم چطوری میفهمن من اوایل عروسی باردار شدم بعد خود به خود خون ریزی کردم سقط شد ،یه سال بعد رفتم سونو گفت قبلا چرا سقط کردی 

شاید رحم تغییر می کنه

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
چیکار کردی؟

هیچی سریع کارامونو کردیم رفتیم خونه خودمون البته نه اونجور که برنامه ریزی کرده بودیم خیلی خیلی ساده.

🖤حضرت علی علیه السلام🖤میشه اگر دوست داشتید برای شفای دخترم دعا کنید.

سونو الان نشون نمیده.آزمایش خون بده

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2706