2703
2553

بچها من عقدم...تروخدا راهنماییم‌کنین

من ی بار سقط داشتم یکسال پیش ...بعد از اون حواسم بود که رابطمون خطرناک نباشه ک باز ب سقط و اینا منجر بشه...

سه ماه پیس با شوهرم رابطه داشتیم ولی کامل نه....

بعد از رابطمون دیگ پریود نشدم ...

بیبی چک زدم هاله افتاد...یکی دیگ زدم منفی یود

حالا مامانم به زور واسم نوبت سونو گرفته دارم میمیزم حالم خیلی بده اگ حامله باشم مامانم بفعمه درجا سکته میکنه

بنظرتون امکان داره با رابطه سطحی ک مایع وارد نشده فقط شک داری ک چند تا قطره وارد شده باشه(نمیتونم بیشتر توثیح بدم😔😔)

حامله شده باشم؟دعا کنین واسم بجها ما الان نمیتونیم عروسی بگیریم شوهرمم سربازه کنارم نیس ارومم کنه

تروخدا قضاوت نکنین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

یعنی چی رابطه کامل نداشیدیعنی جلوگیری کردید

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن

عزیزم با توجه به اینگه قبلا هم باردار شدی  و بدنت زود میگیره احتمالش خیلی زیاده که باردار باشی

احساس می‌کنم از کتاب‌ها می‌ترسم. هر وقت خود را در میان کتاب‌ها می‌بینم، با صراحت بی‌رحمانه‌ای احساس نادانی می‌کنم. جهل! هیهات📚 نون نوشتن👤 #محمود_دولت آبادی
2714

با یه قطره هم امکانش هست ان شالله که خدا به وقتش بعدا بهت نی نی بده ولی شما که یبار این گناه کبیره رو انجام دادی و سقط کردی چطور تونستی دوباره بی احتیاطی کنی کاندوم رو فکر کنم برای امثال شما ساختنا

خدای مهربون شاکرم بخاطر آفریدن این مرد بهشتی ممنونم که سرنوشتم رو باهاش نوشتی ... خونواده سه نفرمون رو در پناه خودت حفظ کن
2706