1542
1480
عنوان

عقدم،امروز باید برم سونو...انقد استرس دارم...دارم‌میمیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1590 بازدید | 106 پست

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

چاکریم🌼آره الانم بچم رو پام خوابه ما که هیچکاری نکردیم حامله شدم.نمدونم این از کجا اومد به هر دکتری ...

احتمالا گرده افشانی بوده😂😂😂

من خودم قرص ال دی می خوردم الان پسرم ۹ ماهشه پیشم خوابیده 😁😁

بعد می گن جلوگیری کن باردار نشی 

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
سونو الان نشون نمیده.آزمایش خون بده

چرا سونو نشون میده اما واژینال .راستی اسی بکارت داره نمیشه واژینال .پس شاید نشون نده

❤چالش لاغری تا عید بامدادخمار❤وزن شروع ۱۰۵❤وزن فعلی ۱۰۲.۵۰۰❤وزن پایان چالش ۹۵❤هدف ۶۹.
1546
چرا سونو نشون میده اما واژینال .راستی اسی بکارت داره نمیشه واژینال .پس شاید نشون نده

خوب وقتی آزمایش خون هست چرا سونو؟؟

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
یعنی هیچی هیچی؟اخه گرده افشانی که نیست

مال من بود نمبخوام توضیح بدم اینجا بهت بگم میگی گرده افشانی درسته😑

آنه🍁تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت🌸وقتی روشنی چشم هایت در پشت پرده‌ های مه آلود اندوه پنهان بود🌸با من بگو از لحظه لحظه‌ های مبهم کودکیت🌸 از تنهایی معصومانه دست هایت🌸آیا می دانی که در هجوم درد‌ها و غم‌هایت🌸و در گیر و دار ملال آور دوران زندگیت حقیقت زلالی دریاچه نقره ای نهفته بود🌸آنه🍁🍁🍁اکنون آمده ام تا دست هایت را به پنجه طلایی خورشید دوستی بسپاری🌸در آبی بی کران مهربانی‌ ها به پرواز در آیی🌸و اینک آن شکفتن و سبز شدن در انتظار توست، در انتظار توست🌹🌹🌹😳😳😳
سونو ممکنه نشون نده خو  ممکنه هنوز خیلی ریز باشه و نشون نده برو آز.خون بده دقیق تره

اگه باردار باشه الان ساک بارداری رو نشون میده

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
8
مامانم مبگه شاید کیست داری

الکی بگو پریود شدم 

احتمالا گرده افشانی بوده😂😂😂 من خودم قرص ال دی می خوردم الان پسرم ۹ ماهشه پیشم خوابیده 😁😁 بعد ...

قرص و حلقه رامیدونم ولی اینکه رابطه نباشه مگه میشه ادم حامله بشه

یاحسین     
خوب وقتی آزمایش خون هست چرا سونو؟؟

میگه چون پریودش عقب افتاده مامانش براش وقت سونو گرفته بازور ببینه چیه

❤چالش لاغری تا عید بامدادخمار❤وزن شروع ۱۰۵❤وزن فعلی ۱۰۲.۵۰۰❤وزن پایان چالش ۹۵❤هدف ۶۹.
1563
میشه بگی چجوری؟کنجکاو شدم

ببخشید عزیزم این مسائل خصوصیه😍😍😍

آنه🍁تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت🌸وقتی روشنی چشم هایت در پشت پرده‌ های مه آلود اندوه پنهان بود🌸با من بگو از لحظه لحظه‌ های مبهم کودکیت🌸 از تنهایی معصومانه دست هایت🌸آیا می دانی که در هجوم درد‌ها و غم‌هایت🌸و در گیر و دار ملال آور دوران زندگیت حقیقت زلالی دریاچه نقره ای نهفته بود🌸آنه🍁🍁🍁اکنون آمده ام تا دست هایت را به پنجه طلایی خورشید دوستی بسپاری🌸در آبی بی کران مهربانی‌ ها به پرواز در آیی🌸و اینک آن شکفتن و سبز شدن در انتظار توست، در انتظار توست🌹🌹🌹😳😳😳

سلااام سلام احتمالش هس والا ب این قرص و کان.دومام نمیش اعتماد کرد الان بنده با اورژانسی و داشتن کاند.وم حاملع ام

گاهی آدم دلش کمی تعطیلی می خواهدبنشیند کنجی گوشه ای ،جایی برود به گذشته های دور دور. های های دنبال خودش بگردد..💖
1578