2703
2553
عنوان

مادر شوهرم

420 بازدید | 20 پست

ما چهار تا جاری هستیم جاری دوم برادر زاده مادر شوهرم هست ، مادر شوهرم ادم بدی نیست ولی به جاری دومم خیلییییی بیشتر احترام میزاره حتی به اون برادر شوهرم بیشتر از شوهر من احترام میزاره حالا بخدا همین برادر شوهرم و جاریم اصلا محل نمیدن مادر شوهرم خیلیییییی کم میان خونش به شوهرم هم گله میکنم میگه اشکال نداره برادر من بی معرفته مامانم اینجوری میکنه بهش توجه بکنن تو ناراحت نشو 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب تو چرا فكرتو درگير اونا ميكني؟

بذار همه محبت و توجه مادرشوهرت پيشكش اونا بشه مثلا چه موفقيت و مقام و سودي حاصل ميشه واسه اونا كه واسه تو نميشه؟

اصلا درك نميكنم 😰

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
2720
اصلا به مادر شوهرم احترام نمی زارن ولی خیلییییییی عزیز تر هستن

ولش کن بابا  بچسب ب شوهرت هر کارم کنی نمیتونی اونو عوض کنی پس خودتو بی خیال کن

شبـــــ ڪـــــ میشہ‌.......فڪـــــ میڪنم یڪے نشستہ پیشتـــــ..........
چون هرچي باشه عروسه بچه برادرشه😐

اره بچه برادرش هست ولی موقعی زایمان کرد به مادر شوهرم نگفته بودن موقعی حامله بود تا پنج ماهگی نگفته بودن یک بار زنگ نمیزنه ، خانوادش میبره مسافرت حتی به مادر شوهرم هم نمیگن داریم میریم سفر از شهرشون دوساعت فاصله هست با خونه مامانش و مادر شوهرم تا اینجا بیاد اگه شوهرش نباشه پنج دقیقه هم نمیاد سر بزنه اگه باشه هم در حد پنج دقیقه نهار و شام یک بار نمونده خونه مادر شوهرش

خب تو چرا فكرتو درگير اونا ميكني؟ بذار همه محبت و توجه مادرشوهرت پيشكش اونا بشه مثلا چه موفقيت و مق ...

بخدا حسود نیستم خب واقعا دلیلش چیه اصلا محلش نمیدن برادر شوهرمم همینجوریه 

2714
حسودخانم خوب به اون بیشتر توجه کنه چی میشه حالا من که از خدامه مادرشوهرم فقط به جاری و برادرشوهرم تو ...

منم 😭

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.

خب من چی بگم که جاریم غریبه هم هس؟بیخیال بابا.بنظرم چون از این جور ادما حساب میبرن بخاطر همین نازشونو‌میکشن‌یه وقت‌به تریژ قباشون‌برنخوره برن نیان پسرشونم ببرن

2706