1472
1411
عنوان

مادر شوهرم

358 بازدید | 20 پست

ما چهار تا جاری هستیم جاری دوم برادر زاده مادر شوهرم هست ، مادر شوهرم ادم بدی نیست ولی به جاری دومم خیلییییی بیشتر احترام میزاره حتی به اون برادر شوهرم بیشتر از شوهر من احترام میزاره حالا بخدا همین برادر شوهرم و جاریم اصلا محل نمیدن مادر شوهرم خیلیییییی کم میان خونش به شوهرم هم گله میکنم میگه اشکال نداره برادر من بی معرفته مامانم اینجوری میکنه بهش توجه بکنن تو ناراحت نشو 

خب تو چرا فكرتو درگير اونا ميكني؟

بذار همه محبت و توجه مادرشوهرت پيشكش اونا بشه مثلا چه موفقيت و مقام و سودي حاصل ميشه واسه اونا كه واسه تو نميشه؟

اصلا درك نميكنم 😰

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘

کارتون‌های پرورش کودک دو زبانه رو از سایت نی نی کارتون خرید کن

چند روزه توی سایت هم تخفیف گذاشتن

برای خرید با تخفیف کلیک کنید

اصلا به مادر شوهرم احترام نمی زارن ولی خیلییییییی عزیز تر هستن

ولش کن بابا  بچسب ب شوهرت هر کارم کنی نمیتونی اونو عوض کنی پس خودتو بی خیال کن

شبـــــ ڪـــــ میشہ‌.......فڪـــــ میڪنم یڪے نشستہ پیشتـــــ..........
1473
چون هرچي باشه عروسه بچه برادرشه😐

اره بچه برادرش هست ولی موقعی زایمان کرد به مادر شوهرم نگفته بودن موقعی حامله بود تا پنج ماهگی نگفته بودن یک بار زنگ نمیزنه ، خانوادش میبره مسافرت حتی به مادر شوهرم هم نمیگن داریم میریم سفر از شهرشون دوساعت فاصله هست با خونه مامانش و مادر شوهرم تا اینجا بیاد اگه شوهرش نباشه پنج دقیقه هم نمیاد سر بزنه اگه باشه هم در حد پنج دقیقه نهار و شام یک بار نمونده خونه مادر شوهرش

خب تو چرا فكرتو درگير اونا ميكني؟ بذار همه محبت و توجه مادرشوهرت پيشكش اونا بشه مثلا چه موفقيت و مق ...

بخدا حسود نیستم خب واقعا دلیلش چیه اصلا محلش نمیدن برادر شوهرمم همینجوریه 

این جریان دورباش دوست باشه....هرچی خودتو دورتر و سرسنگین تر بگیری بیشتر احترام میذارن

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستین...ممنون 
8

خب من چی بگم که جاریم غریبه هم هس؟بیخیال بابا.بنظرم چون از این جور ادما حساب میبرن بخاطر همین نازشونو‌میکشن‌یه وقت‌به تریژ قباشون‌برنخوره برن نیان پسرشونم ببرن

دلیلش خودت گفتی زیاد محل نذاشتن.زیاد محل بذاری وبری ازچشم میفتی.

سلام؛هرکی بهم توهین کنه یاالقاب زشتی نسبت بده سریع به نی نی یار میگم تالغو کاربری بشه.پس مواظب حرف زدنمون باشیم.
1476

همیشه همینه، هرکس رو کمتر محل بزاری، مهم تر میشی، چون میخوان توجهت رو جلب کنن 

هر چی بیشتر باشی کمتر تو چشم میای، برای من که اینطوری بوده، شوهرم همیشه تو دست و بال مادرم هست ولی بیشترین احترام مال شوهر خواهرمه که کمتر میاد 

دیگه بی خیال شدم، قبلا خیلی حرص میخوردم

هر کی عروس عمه شد سرخ و سفید و پنبه شد!

دختر دایی من عروس خالم شد بیچاره سوخته و جزغاله شد. البته خالم براش کم نذاشت ولی این دوتا دختر خالم میونه ی عمه و برادرزاده رو بدجور بهم ریختن

خدایا دلم معجزه میخواد  یه صلوات مهمونم کنین لطفا  متولد ۸۲ نیستم😐

از ترسش هی نازشو میکشه این سالی یبار رفتو آمدم نگیره 

بعدم چون فامیل خودشه میخاد خوب نشونش بده فردا نگن اینکه دیگه فامیل خودته اینجوره عروس غریبه هات چی بشن 

توهم محل نزار عین اون عروسه بشو دلت نسوزه بگو حداقل بد بودم که محلم نمیدن والا

خب چرا دنبال دليلشي؟

يعني هيچ چيز ارزشمندتري نيست كه بخواي دنبال فهميدنش باشي؟

ميخوام بگم جاري و مادرشوهر و كاراشون رو بيخيال

تا جاييكه به زندگي تو صدمه نميزنن نيازي نيست بهشون دقت كني 😉😉😉

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
دختر دایی من عروس خالم شد بیچاره سوخته و جزغاله شد. البته خالم براش کم نذاشت ولی این دوتا دختر خالم ...

دیگه اشکال از خود عروس بوده! وگرنه خودتون میگین عمه کم نذاشته براش!

فقط 26 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1450