2733
2734
عنوان

معایب و مزایای کار زنان بیرون از خانه

| مشاهده متن کامل بحث + 4610 بازدید | 31 پست
من نگفتم زن بشینه تو خونه گفتم کارش باید نیمه وقت باشه، ثانیا زن خونه داری که شما ترسیم کردی ماله 50 سال پیشه از دنیا خیلی عقبی عزیزم زن خونه دار الان دانشگاه رفته و باسواد نه خاله زنک!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زندگی زناشویی میدون جنگ نیست نازمهر خانوم.حرف منو نپیچون.
همیشه و توی هر زمانی همسرانه ما اونجوری که ما میخوایم نیستن.توی سالها زندگی و اتفاقاتی که میفته خیلی چیزا ممکنه عوض بشه.یه زن باید اونقد قدرت داشته باشه که هر شرایطی که پیش اومد از عهده خودش حتی بدون همسرش بربیاد.ضمنا یه مادره شاغله تحصیل کرده که از خودش راضی باشه برای همسرو بچه هاش میتونه همسره بهتری باشه.همه ارزش زنه خونه بودن به آماده کردن غذای خوب و به موقع بودنش نیست.به افکاری که داره و چیزایی که میتونه به بچه هاش یاد بده هم هست
2731
والله شما حرف ها رو تحریف می کنی نه من! هر چی می خوای می گی بعد می گی حرف منو نپیچون. شما می گی زنه خونه دار جز به دنیا آوردن بچه و رمه سبزی درست کردن به هیچ دردی نمیخورد و اگه میخواستی دو کلمه باهاش حرف بزنی هیچ حرف مهمی صحبت قشنگی نداشت یا فقط درباره بچه هاش حرف میزد یا شوهرش.از هیچی از مسایل دنیا خبر نداشت.از اجتماع خبر نداشت.. نه من

بله گفتم و هنوزم سره حرفم نیست.ببینم چرا کار خاصه دیگه ای میکنه؟
کلاس شنا میره ایروبیک میره زبان میره خوب دیگه چیکار میکنه؟در نهایت چیه؟
یه روز توی جا تنها بزارنش میتونه کاری کنه؟
شوهرو بچش نباشن چی؟
بعضی مزیتهای اشتغال زنان رو ننوشته:

زنی که میره تو محیط کار ظرفیت روحی اش برای حل مشکلات و مدیریت استرس ها بالاتر میره.چون در طول روز با مسائل استرس زایی مواجه میشه که باید حلشون کنه و به تدریج آبدیده میشه. این زن در مواقع بروز بحران و مشکلات توانایی روحیش بیشتره و از هم نمی پاشه.
زن شاغل در صورتی که اتفاقی برای پدر خانواده بیفته مثلا مرگ یا بیماری یا تصادف و نقص عضو ، می تونه از نظر مالی تکیه گاه فرزند باشه .
در آینده هم زن شاغل بصورت باری بر دوش فرزند نیست که مخارجش رو بده

ضمنا بودن در محیط کاری مخصوصا وقتی تو محیط صرفا زنونه نباشه بینش و نگرش اجتماعی سیاسی آدم رو بهبود می بخشه آدم با نظرات مختلف آشنا میشه و تفکرات مختلف رو بهتر می شناسه.( البته اگر در خودش هم زمینه و علاقه به یادگیری وجود داشته باشه) چنین زنی در ارتباط با همسرش هم موفق تر عمل می کنه چون با زبان مردانه بیشتر آشناست.
من خودم اگر کار نمی کردم اینهمه در مورد مسائل مختلف اجتماعی ، سیاسی ، تاریخی و غیره حرف جدید به گوشم نمی خورد و مشتاق نمی شدم برم در باره اش بیشتر بخونم و بدونم
زندگی زیباست ای زیبا پسند ....
2738
یه روز توی جا تنها بزارنش میتونه کاری کنه؟
شوهرو بچش نباشن چی؟.... چرا نتونه؟!!! زن خونه دار اگه ترس از آینده داره و از قبل ازدواج فکر می کنه باید به فکر خودش باشه فقط و زندگیه مشترک و همسر پشیزی ارزش نداره می تونه کلاسایه هنری بره، آرایشگری، هزار و یه کارو می تونه یاد بگیره در حد حرفه ای خدایه نکرده مشکلی براش پیش بیاد حیرون نمی مونه. ضمنا زنی که دانشگاه رفته چرا اصلا فکر می کنید ناتوان و آویزون می مونه!
نازمهر خانوم من دیگه با شما بحث نمیکنم چون خیلی بی منطق و با عصبانیت صحبت میکنید و من واقعا براتون متاسفم.
من کی گفتم زندگی زناشویی و همسرش پشیزی ارزش نداره.اتفاقا تمام حرف من برای داشتن زندگی زناشویی بهتره.
EY VAYYYYYYYYYYYY . chera da"va mikonid
aroom bashid
man khodam doctora daram va hamsaram ham hamintor. zendegie malie khoobi darm. sa"ate karimoon dar toole rooz ham ziad nist.ama rastesh kheili moshkelat daram . shoharam adame khoobie va kheili hamkari mikone. amma akharesh.... doost dare vaghti miad khoone ghazaye garm amade bashe ke nist, zanesh khoshkel jelosh bashe ke nist
, ba"de nahar chaii amade bashe ke nist , lebasash hamishe otoo zade amade bashe , kafshash vax zade bashe , har vaght khast ertebate jensish faraham bashe, zanesh jelosh khamo rast beshe ( mesle karmandaye mohite kar ) ke na faghat hich kodoom faraham nist balke : man ke az sare kar bar migardam khaste va koofte doost daram ghaza chai lebasam kafsham va.... hamechiz amade bashe .... va nist . .....kheili vaght ha be in mas"ale fekr mikonam ke kare dorost chie?
shoharam hich vaght az in harfa nazade ... ama man midoonam.
hich vaght arezoo nakardam khanedar basham , chon ba roohiam nemikhoone. ama rahe hal chie?
2706