2726
عنوان

به کسی که دوست داره بچش پسر باشه توهین نکنیم!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1371 بازدید | 179 پست
اینای که گفتی دلایل خیلی کمی هستن  ببین پسر داشتن خیلی مسوولیت یزرگتریه به قول شما تو این جامع ...

اما از ی نظر دختر خیلی ضعیف مثلا میگم ک ی پسر ب ی دختر تجاو ز میکنه اون وقت کی بدبخت میشه دختره اما پسر چی هیچ کس باهاش کار نداره توی این جامعه بعضی گرگ ها توی لباس مرد نمایان میشن و اینجاست ک نظر من 

بهتره بچه اول پسر باشه ب چند دلیل 

اینکه بعد از پدر مادر حواسش ب خواهرشون باشه تا کسی اذیتشون نکنه 

خواهر یا برادر کوچیکترشون ب راه بد کشیده نشه 

و البته ک روی تربیت بچه اول خیلییی کار میکنن 

عشق یعنی منتظر دو جفت پای کوچولو باشیم.     ارزو میکنم این روز رو با تو ببینم             عشقــــ جانــم   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا فک می کنید لایق همه چی هستید. منظورم شخص شما نیست ها. خدا شما رو لایق دونسته مادری کنید برا دو ...

پس وقتی ما همو درک نمیکنیم بهتره ب عقاید هم احترام بزاریم و بحثو ادامه ندیم🙏

آرزو میکنم اون مشکلی که راجبش نمیتونین با هیچکس صحبت کنین حل‌شه :)  

تنها دلخوشی من به پسر داشتنم اینه که شاید شاید مثل پدرش تو زمان پیریم بشه عصای دستم،آخه شوهرم خیلی هوای مادرشو داره.وگرنه هیچ اعتقادی به حفظ نسل شوهر ندارم

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...
2728
چندتا پست مثل پست شما دیدم  ببین عزیزم  این پست شما یعنی همه پسرا قراره دیو بشن!!! واقع ...

نه عزیزم

اصلا منظورم چنین چیزی نبود

کل ماجرا رو تعریف کردم که به اون جوان ناکام برسم در قبال صحبت دوستمون که گفتن گاهی مادرا فکر میکنن پسرشون پاک ترین پسر دنیاست. فقط بعنوان یه خاطره.

منی که میگم هر دو جنس رو دوست دارم داشته باشم، اصلا چنین دیدی به آفریده های پاک خدا ندارم😍

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
اما از ی نظر دختر خیلی ضعیف مثلا میگم ک ی پسر ب ی دختر تجاو ز میکنه اون وقت کی بدبخت میشه دختره اما ...

😐😐😐😐😐کجای دنیایی به پسر تجاوز نمیشه؟😐😐

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
من به جنسیت خاصی برتری نمیدم.فقط میگم توی کشور ما پسر بودن و پسر داشتن راحت تره

خب این نظر شماست ولی الان من دیدم فامیل های که به دختر فقط یه جهاز دادن ولی به پسره هم خونه هم ماشین هم همش نگران شغل و بیکارشدنش هستن

دختر هم خیلی مسئولیت داره روحیه خیلی حساسی داره در تربیتش خیلی باید حواسمون باشه بعدش هم موضوع خواست ...

اره خدایی، مادری که دختر داره تا قیامت باید حواسش باشه، مادر پسر نه، 

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
راس میگی والا من از ترسم تیکرمو صورتی گذاشم نریزن رو سرم ت تاپیکام

رنگ تیکر قابل تغییر نیست؟

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

من حامله شدم مادرشوهرم هرروز زنگ میزد آرزو میکنم پسر شه سر نماز دست به دعا میشم پسر شه فهمید دختره دیگه زنگم نزد زایمانم کردم ده روز بعد اومد از اول بارداریم میگفت لحاف تشک درست کردم برا بچت دید دختره اونارم داد به جاریم که دومین پسرشو حامله بود برااون تا بیمارستانم رفت براش گوسفندم قربونی کرد 

من بچه اولم بود اون دوم

ولی برام مهم نیست خودمو شوهرم دیوونه دخترمونیم اگه پسرم بود همینقدر عاشقش بودیم نظر کسی برامون اهمیتی نداره

خدایا شکرت 🙃
من حامله شدم مادرشوهرم هرروز زنگ میزد آرزو میکنم پسر شه سر نماز دست به دعا میشم پسر شه فهمید دختره د ...

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...
2706