2726
عنوان

به کسی که دوست داره بچش پسر باشه توهین نکنیم!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1371 بازدید | 179 پست

اره دقیقا وقتی یکی میگه دختر میخوام همه تشویق میکنن ولی وقتی یکی میگه پسر میخوام همه میگن کاش اصلا خدا بهتون بچه نده انقدر ک قدر نشناسین اینجور حرف ها 

منم درکل خیلی پسر دوست دارم از نظر من بچه اول پسر باشه بهتره اگه دختر هم شد دومی هم باید دختر باشه 

عشق یعنی منتظر دو جفت پای کوچولو باشیم.     ارزو میکنم این روز رو با تو ببینم             عشقــــ جانــم   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من مادر شوهرم هربار دخترهاش دنیا اومدن

قدیمی بودن و بیعقل

مادرشوهرش حسابی کتکش زده و بهش گفته چرا دختر اوردی

حالا درس عبرتش نشده 

بیشرف 

هنوزم درک اینو نداره که مرد صددرصد درتعیین جنسیت دخیله

حالا دخترم جنسیتش روفهمیدیم اصلا قهر کرد باهام

بچم شد 2سالش تازه برای بار اول دیدش

آخه این انسانه

الانم یه بار گفت براش داداشی بیارید

شوهرم گفت اولا همین تاجه سرمونه کاافیه

اینو به جایی برسونم 

شکر 

درضمن بچه غذا نیست که سفارش بدی همونو بیارن برات

برو سفارش غذا تو زندگی دخترپسرهای دیگت بده

اونا ضعف زیردستت دارن 

من رو پای خودمم حق نداری موش بدووونی تو زندگی من

خلاص

شوهرم میگه هر کی اندازه خودش باید بهش احترام بزاری وبهش بخندی

زیادی نداری احترامشونو بزاری 

جفتک میندازن

دلایل زیادی داره.پسر ادامه دهنده نسل و فامیلی پدر خانوادست پسر توی این جامعه گرگ در هر صورت بهش خوش ...

مت مخالف اين حرفم

بچه بايد خوب باشه بهش افتخار كني دختر پسر نداره كه

بچه پسر معتاد باشه بهتره يا يه دختر پزشك؟

با اينكه من ني نيم پسر و پسر دوست داشتم اما معتقدم بچه بايد اميدي باشه و دختر پسرش فرقي نداره

خدا جونم بابت هديه اي ك بهم دادي ممنونم🙏🏻ماكانم تمام زندگيم👶🏻
2728
دلایل زیادی داره.پسر ادامه دهنده نسل و فامیلی پدر خانوادست پسر توی این جامعه گرگ در هر صورت بهش خوش ...

نگرانی هایی که گفتی درسته

ولی اکثرش همون مورد اوله! حالا انگار چه شازده قجری هستن نگران تداوم نام و شجره نامه میشن

من دختر دوست دارم بخاطر شیرین زبونی و گل سر و لاک رنگی

پسر دوست دارم بخاطر تیپای اسپورت و بامزه‌ش

هرکسی یه دلیلی داره برای علاقه‌ش

ولی دلیل بخاطر تداوم نسل و نگاه جنسیتی رو قبول ندارم

مصداق بارزش هم ۱۲ امام از نسل پیامبری که پسر نداشت!

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

اینای که گفتی دلایل خیلی کمی هستن 

ببین پسر داشتن خیلی مسوولیت یزرگتریه به قول شما تو این جامعه ی گرگ پسر ممکنه معتاد بشه ممکنه سیگاری بشه ممکنه رفیق ناباب داشته باشه بره تو کار خلاف ....پسر کنترل کردنش سخت تره تا دختر 

بعد پسر یه پدر حمایت گر میخواد پسر فردا باید زن بگیره با کدوم پول ؟ شغلش چی؟ مخصوصا الان که خود ماها تو زندگی موندیم که اصلا جای پیشرفتی نیست 

بعد پسر زن میگیره میره ..

دختر داشتن هم خیلی مزایا داره 

دختر همدم مادره 

دو جنس من قبول دارم که هم بدی های دارن هم خوبی برتری ندارن 

من دلم میخواد پسر داشته باشم  دقیقا به این موارد به چشم یه حسن نگاه نکردم  اتفاقا اصلا د ...

به قول دیالوگ محسن تو سریال ستایش .اینا واقعیته.واقعیت عوض نمیشه.

دختر بچه تا دو سالگیش شیرینه.بعدش دیگه همش میشه فکر رو خیال و صد برابر دغدغه ذهنی برای پدر مادر

بخدا همین قضیه تو زندگی من برعکسش اتفاق افتاده!هرکی متوجه شد پسره بهم گفتن اشکال نداره حالا بچه ...

به نظرم هرچی که بشه بچه، فقط باید تبریک گفت و آرزوی تن سلامت و خوشبختی کرد براش 

من الان هر دو رو دارم، واقعا فرق نمیکنه، شب بیداری برای دخترم داشتم برای پسر هم دارم این رو بغل میکنم اونم بغل میکنن 

فقط فرقشون تو این هست که پسر رو دوست ندارم بشورم، میگن شبیه همسرمه، میخوام بشورم حس میکنم اونه چندشم میشه😬😬😬😬😂😂😂😂😂😂😂

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
مگه خیار و گوجه س که از هر دو باید داشته باشیم. من یه دختر دارم، اگرم روزی بخوام بچه دار بشم دوس دا ...

خب استثنا هم وجودداره معمولا دوتاجنسیت دوست دارن داشته باشن

یانه مثل شماهم کم نیستن

برادرمن دوتادختردارن دیگه بچه نمیخوان میگن اگرقرارباشه بازخدابهمون بچه بده دوست دارم اونم دخترباشه

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
اون موضوع بحث من نیست  دقیقا همین الانم منو دارن به خاطر اون یه نفر توبیخ میکنن!! اینکه من ...

اون سلیقه س و به هیچ کسی ربطی نداره.

اما یه نصیحت خواهرانه

تغذیه مغذیه رو ول کن

بسپر دست خدا

که هرکدومو صلاح دید بده بهت

راستش استارتر جان متاسفانه هنوز توی کشور ما خیلی ها هستن که پسر رو جنس برتر میدونن.اینو از جایی میگم که به عنوان دعای خیر برمیگردن میگن خدا یه پسر بهت بده. یا به کسی که دو تا یا سه تا دختر داره میگن اون طفلک هم که پسر دار نشد.یا یکی بچه ش پسره و دومی هم پسر میشه میگن ماشالله دومی هم پسر شد هااااا.

اینجوری میشه که بعضی از ما خانومها هم حساس میشیم.می خوایم ثابت کنیم که دختر بد نیست.کسی که پسر نداره بدبخت نیست.به خدا چندین خانواده رو میشناسم که بچه اولشون دختره از ترس اینکه بچه دومشون هم دختر بشه دیگه بچه نیاوردن و تک فرزند موندن.شما هم حساس نشین و به دل نگیرین

هر کس به خدا توکل کند، پس او برایش کافی است؛ در حقیقت خدا کارش را به انجام میرساند.( سوره طلاق- آیه3)
دقيقا همينطوره متاسفانه

ما یکی تو محلمون بود، خونشون روبروی مدرسه ما بود. از دستش ارامش نداشتیم. اگه مجبور میشدیم تنها بریم مدرسه حتما یکی رو پیدا میکردیم که پدر یا مادرش همراهش باشن ما هم با اون بریم

اخرشم یکی از دخترای مدرسه باهاش فرار کرد و بدبخت شد!

در نهایت هم با یه بچه طلاق گرفت و پسره تو دعوای خیابونی کشته شد. تو اعلامیه ش نوشته بودن جوان ناکام!

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

از حرصشون که میگن!

گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه بو میده

با هرچه عشق نام تو را می توان نوشت...با هرچه رود نام تو را می توان سرود...بیم از حصار نیست که هر قفل کهنه را...با چشم های روشن تو می توان گشود
2706