2726
عنوان

به کسی که دوست داره بچش پسر باشه توهین نکنیم!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1371 بازدید | 179 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس چرا اینجا اکثرا پسر دوست دارن؟ الان همین رژیم پسرزایی رو سرچ کن صد تا تاپیکه رژیم دخترزایی خیلی ک ...

خانم اطرافیان من تو نی نی سایت نیستن 

منظورم خانواده امه خواهرام و خواهرشوهرم ...که هم پسر دارن هم دختر 

i
آره منم ميبينم پسره با هزارتا دختر بوده  از همه سواستفاده كرده اما مامانش معتقده پاك تر از ا ...

از اون جالب تر موقع ازدواجش دنبال دختر پاک افتاب مهتاب ندیده میگردن!

یکی نیست بگه پسرت یه تنه نصف دخترا رو ناپاک کرده!

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2728
بله موافقم..خیلی هم بدم میاد کسی بچش دختر باشه و بش بگن انشاءالله بعدی پسر باشه😐

وای اره واقعا انگار دارن فحش میدن به آدم 

بچه اول من دختر بود یه بنده خدایی گفت اشکال نداره ان شا الله بعدیت پسر میشه 

یعنی همون جا میخواستم خرخره اش رو بخورم، 

یا وقتی پسر میشه میگن افرین ماشاءالله، به کسی نگو چشم میخوری، 

پسر که میشه انگار فتح الفتوح کردی

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
منم  الان ني ني تو دلم ماكان انشالله بعدي مانلي بشه😉

خدا بهت ببخشه. هر دورو😗

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
پس چرا اینجا اکثرا پسر دوست دارن؟ الان همین رژیم پسرزایی رو سرچ کن صد تا تاپیکه رژیم دخترزایی خیلی ک ...

دلایل زیادی داره.پسر ادامه دهنده نسل و فامیلی پدر خانوادست پسر توی این جامعه گرگ در هر صورت بهش خوش میگذره.پسر نگرانی برای ازدواجش نداره تا چهل سالگی هم میتونه دختر بیست ساله بگیره.پسر نگران این نیستی الان این موقع شب چرا بیرونه .پسر نگران دانشگاه قبول شدنش تو شهر دیگه نیستی.پسر پسر پسر

اینی که شما فرمودید،صحیح اما اون فندق مغزی که فهمیده بچه تو شکمش دختره، آرزو میکنه کاش بمیره(دید ...

اون موضوع بحث من نیست 

دقیقا همین الانم منو دارن به خاطر اون یه نفر توبیخ میکنن!!

اینکه منی که تو اقدام هستم حواسم به تغذیه ام باشه با کسی که گفته بمیره بچم چون دختره خیلی فرقه...اصلا مطرح کردن نداره 

بحث من سر کسانیه که مثل خودم هستن 

i
هرکسی هرجنسی نداره حسرت داشتن اون جنس داره یاتلاش میکنه برای داشتن اون جنسیت وامادرنهایت دختر بهترم ...

مگه خیار و گوجه س که از هر دو باید داشته باشیم.

من یه دختر دارم، اگرم روزی بخوام بچه دار بشم دوس دارم اونم دختر باشه. فک کن دوتا خواهر،چقدر به درد هم میخورن

اینی که شما فرمودید،صحیح اما اون فندق مغزی که فهمیده بچه تو شکمش دختره، آرزو میکنه کاش بمیره(دید ...

ميدوني اينا يه سيكل معيوبه

دختري كه تو خانواده اي بزرگ شده كه دختر و آدم حساب نميكنن

يا خانواده شوهرش اگر دختر بياره تحقيرش ميكنن

اونم اينطوري ميشه

متاسفانه اكثر اينا سنشونم كمه

تنها افتخارشونم ميشه پسر زاييدن

البته من اصلا تاييدشون نميكنم و به نظرم بهتره هركسي حتي اگر تو خانواده ش اين فرهنگ غلط وجود داره جلوشون وايسته

تا كم كم اين فرهنگ از بين بره

وای اره واقعا انگار دارن فحش میدن به آدم  بچه اول من دختر بود یه بنده خدایی گفت اشکال نداره ان ...

بخدا همین قضیه تو زندگی من برعکسش اتفاق افتاده!هرکی متوجه شد پسره بهم گفتن اشکال نداره حالا بچه اولته ایشالا بعدیت دختر میشه!

اصلا ملت فازشون مشخص نیست!هرچند فاز ماز تو این موضوع اشتباهه

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...
دلایل زیادی داره.پسر ادامه دهنده نسل و فامیلی پدر خانوادست پسر توی این جامعه گرگ در هر صورت بهش خوش ...

من دلم میخواد پسر داشته باشم 

دقیقا به این موارد به چشم یه حسن نگاه نکردم 

اتفاقا اصلا دلم نمیخواد پسرم این شرایطو اصلا تجربه کنه

i
2706