2726
عنوان

به کسی که دوست داره بچش پسر باشه توهین نکنیم!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1371 بازدید | 179 پست
مگه تو این زمونه کسی میتونه به بعدی هم فکر کنه

بخدا همین پسرم رو با هزار مصیبت و دوا و دکتر و آی یو آی باردار شدم اصلا نمیدونم بازم میتونم باردار بشم یا نه!هروقت بهم همچین میگن دلم میشکنه،با خودم میگم اگه طرف مقابلم بدونه با چه مشقتی باردار شدم از خجالت آب میشه!

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...
ملت انقد فرق دیدن بین خودشون و داداشاشون یا تو جامعه که حساس شدن.یه دلیل دیگم اینه واقعا بعضی پسردار ...

من واقعا تو اطرافم کسیو ندیدم از پسر داشتن یا دختر داشتم مباهات کنه 

انقدر که انگار براشون فرقی نداره

i

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نی نی سایت ک همش تاپیکای این مدلی چی بخورم بچم پسر بشه چ روزایی برم واسه اقدام و...😐

هرکسی هرجنسی نداره حسرت داشتن اون جنس داره یاتلاش میکنه برای داشتن اون جنسیت

وامادرنهایت دختر بهترمیدونن دراین زمان و..

منظورم نسل جدیده نه نسل قدیم که پسربهتروبرترمیدونستن 

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
2728
پز بدن؟ مگه قراره شاهزاده بشه بچه هر  زو تاش عزيزه همه ماها دوست داريم جفتشو داشته باشيم

بقول مامانم ادم هر میوه ای رو که نخورده دوست داره بخوره و مزه شو بدونه

بچه هم هرجنسی که داریم دوست داریم طعم داشتن اون یکی جنس رو هم تجربه کنیم.

بچه اول واقعا فرقی نداره چی باشه، من شخصا ترجیح میدم بچه هام همجنس نباشن

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
دقيقا همينه اين همه پسر و مرد تو جامعه هست كه ذره اي شعور و تربيت ندارن پاي حرف مامانشونم بشيني فك ...

و همچنین خیلیا دختر زاییدن شوهر کردن و ب شوهر چسبیدن مث چسب بیخیال پدر و مادر 😕

فارق از یه سریا که لینجا دیدم حاضره حتی جواب ازمایشش اشتباه گفته باشه و اشتباه باشه ولی پسر باشه یا دختر ، من خودمم خیلی پسر دوست داشتم و دارم ولی اینو باید بدونیم تلاش برای جنسیت مورد نظرخیلیم خوبه ولی وقتی جواب ازمایشه بارداری اومد دیگه دختر و پسر کردنش اشتباهه

خوشبختی یعنی دوتا پسر کوچولو‌ تو خونت داشته باشی ❤️
هرکسی هرجنسی نداره حسرت داشتن اون جنس داره یاتلاش میکنه برای داشتن اون جنسیت وامادرنهایت دختر بهترم ...

اصلا هیچ کدوم هیچ برتری ب اون یکی نداره شمام ک از اوم ور بوم افتادی😕

دقيقا همينه اين همه پسر و مرد تو جامعه هست كه ذره اي شعور و تربيت ندارن پاي حرف مامانشونم بشيني فك ...

ادم میره بیرون بر میگرده حونه دوس داره عوق بزنه 

زن و مرد همشون اویزون هم شدن 

مرد متاهل وارد زندگی زن متاهل میشه 

زن متاهل وارد زندگی مرد متاهل میشه 

مادراشونم که بگی افتخار میکنن چنین بچه هایی دارن

بقول مامانم ادم هر میوه ای رو که نخورده دوست داره بخوره و مزه شو بدونه بچه هم هرجنسی که داریم دوست ...

منم 

الان ني ني تو دلم ماكان انشالله بعدي مانلي بشه😉

خدا جونم بابت هديه اي ك بهم دادي ممنونم🙏🏻ماكانم تمام زندگيم👶🏻
ادم میره بیرون بر میگرده حونه دوس داره عوق بزنه  زن و مرد همشون اویزون هم شدن  مرد متاهل ...

آره منم ميبينم

پسره با هزارتا دختر بوده 

از همه سواستفاده كرده

اما مامانش معتقده پاك تر از اين پسر وجود نداره

يعني من اينطوري بودم😐😐😐

من واقعا تو اطرافم کسیو ندیدم از پسر داشتن یا دختر داشتم مباهات کنه  انقدر که انگار براشون فرق ...

پس چرا اینجا اکثرا پسر دوست دارن؟ الان همین رژیم پسرزایی رو سرچ کن صد تا تاپیکه رژیم دخترزایی خیلی کمه اکثرا هم چون بچه اولشون پسر بوده دنیال رژیم دخترن 

نمیدونم این پسر چی داره؟

2706