2737
2734
عنوان

به کسی که دوست داره بچش پسر باشه توهین نکنیم!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1371 بازدید | 179 پست

نه خب اتفاقا من تو تاپیکایی که یه دختر دارن دلشون میخواد دومی پسر بشه چیزایی که بلد بودمو گفتم ولی اونایی که بچه اولشونم میخوان پسر باشه که برن باهاش پز بدن یا هرچی واقعا باید بفهمن اشتباه میکنن و گارد گرفته بشه تا این افکار رواج پیدا نکنه

من در این تاریکی فکر یک بره روشن هستم تا بیاید علف خستگی ام را بچرد (:

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

موافقم

هر كس يه جنسي دوست داره

منم ني ني پسر دوست داشتم و دارم أز مجردي

اما دوست دارم اگه فريند ديگه اي بخوام خدا بهم دختر بده از هر دو داشته باشم

خدا جونم بابت هديه اي ك بهم دادي ممنونم🙏🏻ماكانم تمام زندگيم👶🏻

اره والا

پدرشوهر من سه تا نوه داره سه تاش هم دختره جونش در میره براشون 

به من میگه در حسرت نوه پسرم امیدوارم برام نوه پسر بیاری اما اگر دختر هم شد میذارم رو چشمم

" عشق جان " ؟ خوش به حال من 😍 که تو جان منی❤💋
2738
بله موافقم..خیلی هم بدم میاد کسی بچش دختر باشه و بش بگن انشاءالله بعدی پسر باشه😐

برعکسشم هست پسر باشه میگن بعدی دختر باشه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
فکر کن یه نفر تازه یاد گرفته چجوری  با گوشی کار کنه میاد اینجا اظهار نظر میکنه. فیلم قلی نباشیم ...

حالا برا من پسره هرکی میرسه بهم میگه ان شا الله بعدیت دختر باشه  

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...

دقیقا همینه.منم جنسیت پسر رو دوست دارم اتفاقا مامانم میگه دختر خوبه شوهرمم اصلا براش فرقی نمیکنه ولی خودم پسر دوست دارم.اما ابدا دنبال ای وی اف و تعیین جنسیت نیستم فقط پسر دوست دارم اما اگرم خدا صلاح بدونه بهم دختر بده دخترمو روی چشمام بزرگ میکنم جونمم براش میدم

غرب زدگی اثری از جلال آل احمد است.جلال آل احمد در این کتاب میگوید:غرب‌زدگی آفتی است که از غرب می‌آید و ما را مانند طاعون گرفتار و بیمار می‌کند. آدم غرب‌زده ریشه و بنیادی ندارد، نه شرقی مانده، نه غربی شده؛ هرهری مآب و چشم و گوش بسته از آداب و سنن و فرهنگ غرب تقلید می‌کند.جلال در این باره میگوید:«آدم غرب‌زده هرهری مذهب است به هیچ چیز اعتقاد ندارد اما به هیچ چیز هم بی‌اعتقاد نیست. یک آدم التقاطی است و نان به نرخ روز خور است همه چیز برایش علی‌السویه است. خودش باشد و خرش از پل بگذرد، دیگر بود و نبود پل هیچ است!نه ایمانی دارد،نه مسلکی،نه مرامی نه اعتقادی،نه به خدا یا به بشریت،نه در بند تحول اجتماع است و نه در بند مذهب و لامذهبی،حتی لامذهب هم نیست هُرهُری است.آدم غرب‌زده، شخصیّت ندارد.چیزی است بی اصالت. خودش و خانه‌اش و حرف‌هایش،بوی هیچ چیزی نمیدهد. بیش‌تر نماینده‌ی همه چیز و همه کس است.آدم غرب‌زده، معمولاً تخصّص ندارد، همه کاره و هیچ کاره است؛ امّا چون به هر صورتی درسی خوانده و کتابی دیده و شاید مکتبی، بلد است که در هر جمعی، حرف‌های دهن پر کن بزند و خودش را جا کند. شاید هم روزگاری تخصّصی داشته؛ امّا بعد که دیده است در این ولایت تنها با یک تخصّص نمی‌توان خر کریم را نعل کرد، ناچار به کارهای دیگر هم دست زده است. عین پیرزن های خانواده که بر اثر گذشت عمر و تجربه‌ی سالیان، از هر چیزی مختصری می‌دانند و البتّه خاله زنکی‌اش را.(کتاب بخون دوست عزیز،کتاب بخون)من نمیتونم به همه ی عقاید احترام بذارم،چون احترام به عقاید پوچ و بی ارزش در واقع توهین به شعور خودمه

خب اون آدم میتونه خواستشو به زبون نیاره حداقل. آدم دیگرانو نمیتونه عوض کنه، پس خودش بیشتر حواسشو جمع کنه..

ولی به نظر منم خیلی حرف زشتیه

⭕ مترجم هستم. اگه نیاز به ترجمه داشتین بهم پیام بدین

من بچم پسره ،پسر و دختر برام واقعا فرقی نمی کنه ،اما برا اطرافیان م اینطور نبود ،شایدم دلیلش اینه که شوهرم پنج تا خواهر داره و خودمم دو تا خواهر و یه داداش ، برایه جنسیتش هیچ وقت دعا نکردم ،گفتم هر چی خدا خودش صلاح میدونه اما برایه سالمیش و خوشگلیش و باهوشیش خیلی دعا میکنم  

2706