2703
2553

نمی دونم چرا 

اما انگار یه عده منتظر تا یه نفر بیاد بگه من  دوست دارم بچم پسر بشه...

مسلسل رو بر میدارن ...

چطور دلت میاد بگی 

خدا انشالله هیچ وقت بهت دختر نده 

معلوم نیست چه بلایی سرش بیاری 

جنس خودتو قبول نداری 

متاسفم برات 

خدا میدونه خانواده ات باهات چیکار کردن اینطوری شدی 

بعضیا چقدر بی فرهنگن تو این دوره زمونه پسر دختر میکنن...

بابا یکم آرومتررررررر

هرکسی یه چیزی دوست داره 

به هر دلیلی ... خدا انقدر ناراحت نمیشه که بعضی بنده ها میخوان خرخره بجون!!!

مگه این آدما مثلا دختر دار بشن میندازنش دور!!! یا میکشنش!!! 

نه میذارن روچشمشون... عزیزتر از پسرم میشه براشون ...

تا یکی اینو گفت گارد نگیریم هرچی دهنمون در اومد نگیم ...

i

احسنت

+ دنیای دو نفره ی ما هر روز اونقدر تازه تر و عاشقانه تر میشه که همش فکر میکنم خواب میبینم! زمان مقابلمان زانو میزند ولی طپش های قلب هایمان بر تیک تاک ساعت پیشی گرفته اند...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

کمترکسی دوست داره بچش پسرباشه معمولادوست دارن هردوجنسیت داشته باشن 

بیشتریا میگن دختردوست داریم

البته این تفکربعضی ازقدیمی ها وافرادمسن که پسربهترمیدیدن

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
2714

سلیقه ایه. یکی پسر دوس داره یکی دختر ولی اونی که فرق بذاره یا به یکی از بچه هاش بخاطر جنسیتش بی احترامی کنه خوب نیست

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄

درسته

ولی چرا انقدر عصبانی هستی؟

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

اینجا تا حالا ندیدم به کسی که بگن پسر دوست دارم حمله کنند 

ولی زیاد دیدم به اونایی که ميگن بچه ام دختر هست و پسر نیست نمیخوامش و میندازمش یا شوهرم ميگه برو بنداز دختر نمیخوام حمله کردن مسلسل وار و کاملا هم حق دارن 

الان میان ترورت میکنن😂

خخخخخ

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن

توهین نکردن رو موافقم ولی یه سری ها خیلی بی عقلن

طرف اومده میگه از وقتی فهمیدم بچم دختره حالم بد شده بمیره این بچه من پسر دوست داشتم 

اخه یه ذره عقل و فهم و شعور هم بد نیست

2706