1464
1459
عنوان

به کسی که دوست داره بچش پسر باشه توهین نکنیم!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1354 بازدید | 179 پست

اینی که شما فرمودید،صحیح

اما اون فندق مغزی که فهمیده بچه تو شکمش دختره، آرزو میکنه کاش بمیره(دیدم اینجا) اونو کجای دلمون بذاریم

من موندم این خارجیا با این همه بحران های اقتصادی و فرهنگی و از بین رفتن انسانیت و فروپاشی بنیان خانواده و فسادهای عظیم مالی و از بین رفتن آزادی اجتماعی که تو اخبار میگه، چرا هیچکدومشون به فکر مهاجرت به ایران نمیوفتن؟؟؟!! عقل ندارن اینا؟؟!!!!
پس چرا اینجا اکثرا پسر دوست دارن؟ الان همین رژیم پسرزایی رو سرچ کن صد تا تاپیکه رژیم دخترزایی خیلی ک ...

خانم اطرافیان من تو نی نی سایت نیستن 

منظورم خانواده امه خواهرام و خواهرشوهرم ...که هم پسر دارن هم دختر 

تويي كه فكر ميكني خوشمزه اي ! شعور داشته باش تو تاپيكي كه طرح مشكل شده مزه پروني نكن!!! مگه دلقكي!؟ كه تو تاپيكا وظيفه عوض كردن جو رو بر عهده گرفتي!؟؟؟؟؟شخصيت داشته باش 

مامان عزیز مژده مژده  از این به بعد 

ملزومات مادر و کودک ، خوراکی وهمچنین محصولات بهداشتی و تقویت پوست و مو رو میتونید 

از فروشگاه اینترنتی اروندکالا  به بهترین قیمت تهیه بفرمایید.

آره منم ميبينم پسره با هزارتا دختر بوده  از همه سواستفاده كرده اما مامانش معتقده پاك تر از ا ...

از اون جالب تر موقع ازدواجش دنبال دختر پاک افتاب مهتاب ندیده میگردن!

یکی نیست بگه پسرت یه تنه نصف دخترا رو ناپاک کرده!

کاربر سابقم😊 حرف بد زدم کاربریمو گرفتن😥
بله موافقم..خیلی هم بدم میاد کسی بچش دختر باشه و بش بگن انشاءالله بعدی پسر باشه😐

وای اره واقعا انگار دارن فحش میدن به آدم 

بچه اول من دختر بود یه بنده خدایی گفت اشکال نداره ان شا الله بعدیت پسر میشه 

یعنی همون جا میخواستم خرخره اش رو بخورم، 

یا وقتی پسر میشه میگن افرین ماشاءالله، به کسی نگو چشم میخوری، 

پسر که میشه انگار فتح الفتوح کردی

1436
خانم اطرافیان من تو نی نی سایت نیستن  منظورم خانواده امه خواهرام و خواهرشوهرم ...که هم پسر دار ...

اطرافیان اره ولی تو نی نی سایت اکثرا دم از پسر میزنن

به زودی من مامان میشم به امید خدا  
پس چرا اینجا اکثرا پسر دوست دارن؟ الان همین رژیم پسرزایی رو سرچ کن صد تا تاپیکه رژیم دخترزایی خیلی ک ...

دلایل زیادی داره.پسر ادامه دهنده نسل و فامیلی پدر خانوادست پسر توی این جامعه گرگ در هر صورت بهش خوش میگذره.پسر نگرانی برای ازدواجش نداره تا چهل سالگی هم میتونه دختر بیست ساله بگیره.پسر نگران این نیستی الان این موقع شب چرا بیرونه .پسر نگران دانشگاه قبول شدنش تو شهر دیگه نیستی.پسر پسر پسر

8
اینی که شما فرمودید،صحیح اما اون فندق مغزی که فهمیده بچه تو شکمش دختره، آرزو میکنه کاش بمیره(دید ...

اون موضوع بحث من نیست 

دقیقا همین الانم منو دارن به خاطر اون یه نفر توبیخ میکنن!!

اینکه منی که تو اقدام هستم حواسم به تغذیه ام باشه با کسی که گفته بمیره بچم چون دختره خیلی فرقه...اصلا مطرح کردن نداره 

بحث من سر کسانیه که مثل خودم هستن 

تويي كه فكر ميكني خوشمزه اي ! شعور داشته باش تو تاپيكي كه طرح مشكل شده مزه پروني نكن!!! مگه دلقكي!؟ كه تو تاپيكا وظيفه عوض كردن جو رو بر عهده گرفتي!؟؟؟؟؟شخصيت داشته باش 
هرکسی هرجنسی نداره حسرت داشتن اون جنس داره یاتلاش میکنه برای داشتن اون جنسیت وامادرنهایت دختر بهترم ...

مگه خیار و گوجه س که از هر دو باید داشته باشیم.

من یه دختر دارم، اگرم روزی بخوام بچه دار بشم دوس دارم اونم دختر باشه. فک کن دوتا خواهر،چقدر به درد هم میخورن

من موندم این خارجیا با این همه بحران های اقتصادی و فرهنگی و از بین رفتن انسانیت و فروپاشی بنیان خانواده و فسادهای عظیم مالی و از بین رفتن آزادی اجتماعی که تو اخبار میگه، چرا هیچکدومشون به فکر مهاجرت به ایران نمیوفتن؟؟؟!! عقل ندارن اینا؟؟!!!!
اینی که شما فرمودید،صحیح اما اون فندق مغزی که فهمیده بچه تو شکمش دختره، آرزو میکنه کاش بمیره(دید ...

ميدوني اينا يه سيكل معيوبه

دختري كه تو خانواده اي بزرگ شده كه دختر و آدم حساب نميكنن

يا خانواده شوهرش اگر دختر بياره تحقيرش ميكنن

اونم اينطوري ميشه

متاسفانه اكثر اينا سنشونم كمه

تنها افتخارشونم ميشه پسر زاييدن

البته من اصلا تاييدشون نميكنم و به نظرم بهتره هركسي حتي اگر تو خانواده ش اين فرهنگ غلط وجود داره جلوشون وايسته

تا كم كم اين فرهنگ از بين بره

وای اره واقعا انگار دارن فحش میدن به آدم  بچه اول من دختر بود یه بنده خدایی گفت اشکال نداره ان ...

بخدا همین قضیه تو زندگی من برعکسش اتفاق افتاده!هرکی متوجه شد پسره بهم گفتن اشکال نداره حالا بچه اولته ایشالا بعدیت دختر میشه!

اصلا ملت فازشون مشخص نیست!هرچند فاز ماز تو این موضوع اشتباهه

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای من همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...
دلایل زیادی داره.پسر ادامه دهنده نسل و فامیلی پدر خانوادست پسر توی این جامعه گرگ در هر صورت بهش خوش ...

من دلم میخواد پسر داشته باشم 

دقیقا به این موارد به چشم یه حسن نگاه نکردم 

اتفاقا اصلا دلم نمیخواد پسرم این شرایطو اصلا تجربه کنه

1418

اره دقیقا وقتی یکی میگه دختر میخوام همه تشویق میکنن ولی وقتی یکی میگه پسر میخوام همه میگن کاش اصلا خدا بهتون بچه نده انقدر ک قدر نشناسین اینجور حرف ها 

منم درکل خیلی پسر دوست دارم از نظر من بچه اول پسر باشه بهتره اگه دختر هم شد دومی هم باید دختر باشه 

عشق یعنی منتظر دو جفت پای کوچولو باشیم.     ارزو میکنم این روز رو با تو ببینم             عشقــــ جانــم   

من مادر شوهرم هربار دخترهاش دنیا اومدن

قدیمی بودن و بیعقل

مادرشوهرش حسابی کتکش زده و بهش گفته چرا دختر اوردی

حالا درس عبرتش نشده 

بیشرف 

هنوزم درک اینو نداره که مرد صددرصد درتعیین جنسیت دخیله

حالا دخترم جنسیتش روفهمیدیم اصلا قهر کرد باهام

بچم شد 2سالش تازه برای بار اول دیدش

آخه این انسانه

الانم یه بار گفت براش داداشی بیارید

شوهرم گفت اولا همین تاجه سرمونه کاافیه

اینو به جایی برسونم 

شکر 

درضمن بچه غذا نیست که سفارش بدی همونو بیارن برات

برو سفارش غذا تو زندگی دخترپسرهای دیگت بده

اونا ضعف زیردستت دارن 

من رو پای خودمم حق نداری موش بدووونی تو زندگی من

خلاص

شوهرم میگه هر کی اندازه خودش باید بهش احترام بزاری وبهش بخندی

زیادی نداری احترامشونو بزاری 

جفتک میندازن

دلایل زیادی داره.پسر ادامه دهنده نسل و فامیلی پدر خانوادست پسر توی این جامعه گرگ در هر صورت بهش خوش ...

مت مخالف اين حرفم

بچه بايد خوب باشه بهش افتخار كني دختر پسر نداره كه

بچه پسر معتاد باشه بهتره يا يه دختر پزشك؟

با اينكه من ني نيم پسر و پسر دوست داشتم اما معتقدم بچه بايد اميدي باشه و دختر پسرش فرقي نداره

فقط 10 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم ني نيم به سلامتي به دنيا بياد🙏🏻ميشه واسه سلامتيش صلوات بفرستيد

نگرانی هایی که گفتی درسته

ولی اکثرش همون مورد اوله! حالا انگار چه شازده قجری هستن نگران تداوم نام و شجره نامه میشن

من دختر دوست دارم بخاطر شیرین زبونی و گل سر و لاک رنگی

پسر دوست دارم بخاطر تیپای اسپورت و بامزه‌ش

هرکسی یه دلیلی داره برای علاقه‌ش

ولی دلیل بخاطر تداوم نسل و نگاه جنسیتی رو قبول ندارم

مصداق بارزش هم ۱۲ امام از نسل پیامبری که پسر نداشت!

کاربر سابقم😊 حرف بد زدم کاربریمو گرفتن😥
1450