1648
1632

نمی دونم چرا 

اما انگار یه عده منتظر تا یه نفر بیاد بگه من  دوست دارم بچم پسر بشه...

مسلسل رو بر میدارن ...

چطور دلت میاد بگی 

خدا انشالله هیچ وقت بهت دختر نده 

معلوم نیست چه بلایی سرش بیاری 

جنس خودتو قبول نداری 

متاسفم برات 

خدا میدونه خانواده ات باهات چیکار کردن اینطوری شدی 

بعضیا چقدر بی فرهنگن تو این دوره زمونه پسر دختر میکنن...

بابا یکم آرومتررررررر

هرکسی یه چیزی دوست داره 

به هر دلیلی ... خدا انقدر ناراحت نمیشه که بعضی بنده ها میخوان خرخره بجون!!!

مگه این آدما مثلا دختر دار بشن میندازنش دور!!! یا میکشنش!!! 

نه میذارن روچشمشون... عزیزتر از پسرم میشه براشون ...

تا یکی اینو گفت گارد نگیریم هرچی دهنمون در اومد نگیم ...

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
i

احسنت

+ دنیای دو نفره ی ما هر روز اونقدر تازه تر و عاشقانه تر میشه که همش فکر میکنم خواب میبینم! زمان مقابلمان زانو میزند ولی طپش های قلب هایمان بر تیک تاک ساعت پیشی گرفته اند...

اگه دنبال محصولات طبیعی برای پوستتون میگردین 

ما رو دنبال کنید

1613

آفرین.

مدرس ریاضی گرگان. صد در صد تضمینی. دبستان۲۰ تومن، متوسطه اول ۲۵، متوسطه دوم۳۰.  دانش آموز پایه ۱۱ از نمره ی ۷ رسوندم به ۱۷.۵.  این فقط یه مثالش بود.            متولد ۸۲ نیستم😐

کمترکسی دوست داره بچش پسرباشه معمولادوست دارن هردوجنسیت داشته باشن 

بیشتریا میگن دختردوست داریم

البته این تفکربعضی ازقدیمی ها وافرادمسن که پسربهترمیدیدن

سه دقیقه درقیامت (پیشنهادمیکنم این کتاب بخونیدالتماس دعا)

سلیقه ایه. یکی پسر دوس داره یکی دختر ولی اونی که فرق بذاره یا به یکی از بچه هاش بخاطر جنسیتش بی احترامی کنه خوب نیست

بیت من را گرفته از خویشم/اولم شعر بوده عشق آخر      شعر یعنی تمام آدم ها/عشق یعنی علیرضا آذر❤
1620

اینجا تا حالا ندیدم به کسی که بگن پسر دوست دارم حمله کنند 

ولی زیاد دیدم به اونایی که ميگن بچه ام دختر هست و پسر نیست نمیخوامش و میندازمش یا شوهرم ميگه برو بنداز دختر نمیخوام حمله کردن مسلسل وار و کاملا هم حق دارن 

الان میان ترورت میکنن😂

خخخخخ

شصتم تو چشم یاره کَلمممم چقدر میخواره اَه اَه اَه اَه می میشه امشب فاطما ابگوشت نزاره چقدر گرانه ی بسته کودو تو یونجه زاروپرسه های اِشکانه زل میزنم به پلکان خسته سوییچومیگیرمو میرم به خانه....😂😂ی لیمو🍋بامامانش میره بیرون وسط راه به مامانش میگه: مامان من ابلیمودارم😂😂😂یارو کولرش میسوزع هر ۸تا بچشو میگیره میزنه بهش میگن چرا بچه ها رومیزنی میگه صد دفعه بهشون گفتم ۸ تایی زیر کولر نخوابن به موتورش فشار میاد..حیف نون میره مصاحبه برا استخدام ازش میپرسن قشنگ ترین شهر دنیا کجاست میگه سانفرانسیسگو میگن بنویس میگه غلط کردم قم😂😂خروسه بالای دیوار بوده از توی خیابون ی ماشین حمل مرغ زنده رد میشه داد میزنه بچه ها بیاین سرویس دخترا اومده😂😂ی روزی پسره زنگ میزنه باباش میگه بابا برام ی شارژ بگیر باباش میگه صدات نمیاد پسره میگه الو الو برام ی شارژ بگیر باباش میگه آنقدر الو الو نکن صدات نمیاد...یارو تلفن خونشون زنگ میخوره برمیداره به جای اینکه بگه الو بله میگه بلو اله طرف هم قاطی میکنه میگه سلوالام😂😂😂😂اتوبوس حتما زنان تصادف میکنه و تمام زنان کشته میشن همه شوهرا خوش حال بودن به جز ی نفر ک خودشو به زمین میزد و گربه میکروبها گفتن تو حتما زنت رو خیلی دوست داری میگه ن آخه زنم از اتوبوس جامونده😂😂😂😂پسره ساعت ۳شب زنگ میزنه خونه باباش برمیداره میگه بابا چیزی نمیخاین دارم میام خونه باباهه میگه اگه جایی باز بود از این پلاستیکا ک جسد توش میزارن بگیر😂😂😂

توهین نکردن رو موافقم ولی یه سری ها خیلی بی عقلن

طرف اومده میگه از وقتی فهمیدم بچم دختره حالم بد شده بمیره این بچه من پسر دوست داشتم 

اخه یه ذره عقل و فهم و شعور هم بد نیست

1626

نه خب اتفاقا من تو تاپیکایی که یه دختر دارن دلشون میخواد دومی پسر بشه چیزایی که بلد بودمو گفتم ولی اونایی که بچه اولشونم میخوان پسر باشه که برن باهاش پز بدن یا هرچی واقعا باید بفهمن اشتباه میکنن و گارد گرفته بشه تا این افکار رواج پیدا نکنه

فقط 51 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من در این تاریکی فکر یک بره روشن هستم تا بیاید علف خستگی ام را بچرد (:

موافقم

هر کسی ممکنه یه جنسیت رو به عنوان بچه بیشتر دوست داشته باشه

اگه بده کسی پسر دوست باشه

پس دختر دوست بودنم بده

البته من دختر دوست داشتم که ریسک بچه سوم رو بجون خریدم😅😅 ر

سفر به کاشان با www.behtourist   
کمترکسی دوست داره بچش پسرباشه معمولادوست دارن هردوجنسیت داشته باشن  بیشتریا میگن دختردوست داری ...

دقیقا همه دوست دارن دو جنس باشه 

جفتش خوبه 

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
i

موافقم

هر كس يه جنسي دوست داره