2726
عنوان

خانومایی ک ای وی اف مثبت داشتن...

7545 بازدید | 52 پست

سلام

امروز روز دوازدهممه 

ازروز سوم کم و بیش درد پریودی داشتم ولی بااینکه دیروز موعدم بود دردی نداشتم ازدوروز قبل موعدم دردم خیلییییی کم شد

دلیلش چی میتونه باشه لطفا راهنماییم کنید

خلق میداند که در بهداری قرب حسین(ع) دردهارا بیشتر #عباس(ع) درمان میکند...❤ ساقی بی دست..دستم رابگیر...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم طبیعیه  بری تاپیک جامع ای وی اف هم اکثر بچه ها این درد رو داشتن  منم روز هشت انتقا ...

بلاست بود

تاپیک جامع کدومه ندیدمش

خلق میداند که در بهداری قرب حسین(ع) دردهارا بیشتر #عباس(ع) درمان میکند...❤ ساقی بی دست..دستم رابگیر...
2728
من روز دوتزدهم بی بی چک زدم مثبت نشون داد ایشالله تو هم گرفته

علائمتون چی بود؟

منم برج بعد میرم واسه منم دعا کنید

انشالله هم شما هم همه منتظرا هم من ب حاجتجون برسیم

میتونیم بگیم به دکتر دوتاش بلاست باشه یا نه؟و اینکه جنین بلاست هزینه ش فرق میکنه؟

من گفتم بزارن همشون بلاست شن چون اگ تا قبل پنج روز ازبین بره قطعا توبدنم رشد نمیکنه دیگه

کلا دوتا واسم موند ازهفت تا

ن هزینش همون هزینه فریز بود

عزیزم از روز چند انتقال درد پری اومده سراغت

ار روز سوم تقریبا

و دو روز قبل موعدم ک دیروز بود کمتر شد

2706