2737
2734

سلام دوستان .من چند وقتیه که میخوام تو خونه خیاطی کنم از تولیدی‌ها لباس بگیرم تو خونه بدوزم. اوایل شوهرم قبول نمیکرد میگفت نمیتونی همزمان به کارای خونه و آشپزی برسی ولی الان راضی شده. اما میگه من پول ندارم برات چرخ خیاطی بخرم برو از مامان یا بابام قرض بگیر بعدا بهشون میدم.

حالا به نظر شما دوستان خوبم اینکارو بکنم و تو خونه خیاطی کنم؟؟ خودم خیلی دوست دارم هم خیاطی رو و هم اینکه یه درآمدی داشته باشم.اینم بگم که شوهرم سرکار میره و مرد کاریه و خیلی هم حسابگرررر

میشه برای شادی روح پدرم و آمرزشش صلوات بفرستین🙏🖤من هر موقع تو نی‌نی‌سایت امضایی رو ببینم که درخواست صلوات و دعا داره انجام میدم .حالا شماها هم برای من جبران کنین و برای پدرم دعا کنید.از همتون ممنونم.اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهمخدا پدرمو بیامرز و با شهدا محشورش کن. الهی آمین🙏🙏🙏🙏

خوبه، ولی زیاد وقت نذار تفریحی کار کن، آرتروز گردن نگیری، کسی هم قدر ندونه

گر مرد رهی میان خون باید رفت، از پای فتاده سرنگون باید رفت، تو پای به راه درنه و هیچ مپرس، خود راه بگویدت که چون باید رفت 

اگه مزدتو ازت نمیگیره و برای خودت میتونی پس اندازی داشته باشی و زن مستقلی بشی  انجام بده

وگرنه اگه قرار باشه شما کار کنی بره تو حساب آقا نه مخالفم 

با نظر من موافق نیستید ریپلای نکنید ، پبشنهادم بهت پماد سوختگیه:))

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اگه مزدتو ازت نمیگیره و برای خودت میتونی پس اندازی داشته باشی و زن مستقلی بشی  انجام بده وگرنه ...

فکر نمیکنم ازم بگیره. همچین آدمی نیست.

راستش من خودم بیشتر برا سیسمونیم میخوام کار کنم تازه عروسم و مامان بابام دستشون یکم تنگ واسه همین بیشتر اصرار دارم البته هنوز باردار نیستم.

میشه برای شادی روح پدرم و آمرزشش صلوات بفرستین🙏🖤من هر موقع تو نی‌نی‌سایت امضایی رو ببینم که درخواست صلوات و دعا داره انجام میدم .حالا شماها هم برای من جبران کنین و برای پدرم دعا کنید.از همتون ممنونم.اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهمخدا پدرمو بیامرز و با شهدا محشورش کن. الهی آمین🙏🙏🙏🙏

من برای مردی که سرمایه اولیه ایده ام رو نمیده حتی قرض هم نمیکنه اینهمه زحمت نمیکشم

فردا به درآمد  برسید مدعی میشن

ایشون معلومه زن گرفته کارهای خونه اش مرتب باشه 

سعی کنید اول همراه شما باشن بعد اقدام کنید 

😁
فکر نمیکنم ازم بگیره. همچین آدمی نیست. راستش من خودم بیشتر برا سیسمونیم میخوام کار کنم تازه عروسم و ...

عزیزم سیسمونی یه رسم  ببخشید احمقانه ست که افتاده گردن پدر مادر 

وگرنه یکی دیگه بچه دار میشه خودشم باید هزینه هاشو بپردازه 

خواهشا همچین کاری نکن و به هیچ عنوان تو این موارد سرافکنده نباش

که مجبور باشی خودت هزینه هارو تقبل کنی

کار کن اما برای استقلال خودت

مردا اصولا زود همه چی یادشون میره و مدعی میشن

با نظر من موافق نیستید ریپلای نکنید ، پبشنهادم بهت پماد سوختگیه:))
من برای مردی که سرمایه اولیه ایده ام رو نمیده حتی قرض هم نمیکنه اینهمه زحمت نمیکشم فردا به درآمد&nb ...

پول داره اما چون میخواد یه کاری رو شروع کنه میگه لازم دارم میگه بعد از عید که سود کردم شاید بتونم بهت بدم.

اینکه میگین مدعی میشن یعنی چی؟ من خیاطی رو خونه پدرم یاد گرفتم اگه قرار باشه پول چرخ خیاطی رو هم از کس دیگه بگیرم چه ادعایی میتونه داشته باشه؟؟

2738
پول داره اما چون میخواد یه کاری رو شروع کنه میگه لازم دارم میگه بعد از عید که سود کردم شاید بتونم به ...

ان شاء الله هیچ وقت تجربه نکنی 

اینکه میگن توی خونه من کار کردی 

یا هزار بهانه دیگه 

یا هزینه شما رو قطع میکنن

همراه باشن کافیه

برای شما قرض کنن 

😁
عزیزم سیسمونی یه رسم  ببخشید احمقانه ست که افتاده گردن پدر مادر  وگرنه یکی دیگه بچه دار م ...

منم باشما موافقم که رسم احمقانه‌ایه ولی خوب رسمه اگه ندن هزار حرفه منم نمیخوام بگم برا سیسمونی بچمون کار میکنم نه به شوهرم و نه به خونوادم. فقط میخوام کمک دستشون باشم آخه طفلکی مامان بابام دارن یه جهاز دیگه درست میکنن. میدونید برا جهازم به خونوادم اصلا سخت نگرفتم و جهازم کامله اما مثل این جهازای الان که شلوغ پلوغ نیست فقط ضروریات گرفتم حتی یه گلدون یا مجسمه نگرفتم اما برا سیسمونیم چون میدونم مامان بابام نمیتونن میخوام خودم یه گوشه کارو بگیرم که دیگه حرف پشت سرم نباشه .اونم وقتیکه سیسمونی خواهر شوهر لاکچری بوده...