2726
عنوان

قصه ی عجیب مادرشوهرو عروس و نوه

| مشاهده متن کامل بحث + 2173 بازدید | 125 پست
بردم ک دیگه بکشه بیرون یک هفته ی تمام میگفت بچه لاغر شده بهش نرسیدن اینجوری میگف تا شوهرم نزاره ما ب ...

جواب ندادی عزیزم.با پسرت قبل یه سالگی عسل دادی؟

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊
جوابشو بده و باهاش دعوا و بحث کن ولی سعی کن خودت از درون عصبانی نشی فقط بلانسبت کولی بازی دربیار بت ...

متاسفانه شوهرم پشتشه و دعوامون میشه 

مادرم ی شهر دیگه اس 

شوهرمم کارمنده و خیلی بد دل و شکاک نمیزاره تنها جایی برم بهداشتم ک صبحاست این خانم باید بیان برا فضولی 

باور کن دعوا میکنم حالم بد تر میشه چون از اون طرفم با شوهرم دعوام میشه دیگه نور علی نور

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بردم ک دیگه بکشه بیرون یک هفته ی تمام میگفت بچه لاغر شده بهش نرسیدن اینجوری میگف تا شوهرم نزاره ما ب ...

این وضع تنها کاراینکه که دعا کنی خدابهت صبربده عزیزم...چشم حتما...تامیتونی بیخیال باش وبه حرفاش اهمیت نده

2728
عسل ندیا😨

میدونم.پسرام بزرگ شدن

از اسی میپرسم نکنه به پسرش عسل داده باشه.اخه میگن عسل سمه واسه بچه زیر یکسال و حرف زدنشو به تاخیر میندازه

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊
من غلط بکنم ی بچه ی دیگه بیارم ب خدا از حرص کل دندونام خراب شده دکتر میگه همش عصبیه فقط میگم خلاص شم ...

اشتباه نكن. ريلكس باش. به چشم نيروي كار بهشون نگاه كن.. هر تعداد بچه ميخواي بياري تا اينجايي بيار.. بده بهشون بزرگ كنن و بگو خيلي شمارو دوست داره.. انقدر كه مهربونيد..

باهاشون سر دشمني نتراش..  محبت و احساسي كه به  بچت دارن رو هدايت كن به سمتي كه ميخواي.. 

نی نی عزیزم... روزای خوبی با هم داریم...... دلم قرصه به "فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین" سپردمش به خودت

مادر شوهر من كه ميگفت تو ننه بزرگي من مامان هستم..

بجاي اينكه حرص بخورم ميگفتم اره خيلي مهربونيد.. ماشالا جوون و جذاب معلوم نيست كي عروسه كي مادر..

باور كن تا الان كه پسرك 5 سالشه سابقه نداشته اون باشه و من ببرمش دسشويي يا غذا بهش بدم.

سياست داشته باش خواهر..

ميگم اره نميدونم چرا انقدر شمارو دوست داره بس كه بهش محبت ميكنيد لوسش ميكنيد .. منم باشم لوس ميشم ... خوش بحال نوتون ... 

همچين زرنگ ميشه مادر شوهرم

نی نی عزیزم... روزای خوبی با هم داریم...... دلم قرصه به "فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین" سپردمش به خودت
ب دعا و اینا اعتقادی ندارم ولی ب خدا این بشر ی کاری با من کرده دس ب دامن همه چی میشم اونو از کجا بگی ...

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3393560/دعای-برای-محبت-شو-هر-ک-رد-خور-نباشه?postId=109130672

آرامش خودتون رو فدای بی شعوری دیگران نکنید😊

عزیزم قطع ادرار شبانه یعنی آمادگی برای ترک پوشک و یه مساله طبیعیه. عسل تا 1 سالگی باعث بوتولیسم و کوری و مرگ میشه، دادن شیر شب بعد از 1 سالگی باعث اخلال در ترشح هورمون رشد میشه، حتی بعضی منابع میگن از 6 ماه شیر شب قطع بشه. به هیچ کس اجازه دخالت ندید، رفت و امد رو کم کنید

یبار محترمانه بگید شما خوب یا بد فرزندانتون رو بزرگ کردید، اجازه بدید من از بزرگ شدن فرزندم لذت ببرم. 

بچه دو ساله بهتره بین 15 تا 20 کلمه رو بتونه بگه، منظورم جمله بندی نیست، فقط ادای کلمه

درکت میکنم عزیزم...من همه ی اینا رو کشیدم..تاپیک های قدیمی منو بخون...فقط دور شدم راحت شدم..ولی الان افسردگی دارم...همش گریه میکنم یاد گذشته میفتم...کاری بامن کرده هیج جا نمیرم همش نگرانم مریض نشه طوری نشه...وسواس پیدا کردم...همسایه بودیم بچم رو بقلم نمی داد عوضی

من کاربری قدیمی ام....😘😍
ی درگیری دیگه هم حرف زدن پسرمه پسرم دوسالشه دو سه تا کلمه میگه بردم دکتر بهداشت کلا معاینه کرد کلی س ...

سه کلمه کمه عزیزم. اصلا دلیل بر وجود مشکل نیست، حتما از خدمات گفتار درمانی مراکز بهداشت استفاده کنید. حضور افراد ناوارد مثل ایشون رو در جلسات معاینه و کنترل کم کنید

سر این حرفاش اصلا نمیرم ولی مجبورم ی ساعت پسرمو ببرم پیشش اون موقع میبینه منو دیروز ساعت یکو ربع زنگ ...

ببخش زیاد پیام میزارم، تا قبل از 7 سالگی هرگز بچه رو جایی بدون خودتون نزارید، دوگانگی های رفتاری و حتی آسیب های اخلاقی جدی در پی داره.

تنها جایی که مجازه بچه بدون مادر باشه مهد کودک ها و مراکز آموزشیه

خونه ی بهداشت ک از اول خودشو انداخت وسط ک منم دوس دارم بیام شوهرم گف باشه بیا و دکترم میریم باید بیا ...

دوست من یه راهکار اینه که وقتی می پرسه سکوت کنی و جواب ندی

یا بگی اینا مسایل مادر و فرزندیه

یه روز تنها برو با پزشک پسرت در مورد این مسایل صحبت کن و ازش خواهش کن مضرات این روش تربیتی رو برای همسرت  توضیح بده، اصلا کوتاه نیا

شما که اعصابت خورد میشه .دعوا هم میکنی با شوهرت .شوهرت هم پشتت نمیگیره پس حداقل حرفتو بزن که توی خودت نریزی ... در قفل کن روش باز نکن . بعد بگو خواب بودیم .. حمام بودم .حوصله مهمان نداشتم و....بعد هم هرچیزی گفت یا اهمیت نده یا بگو من بیشتر شما نگران بچم هستم ..

ی درگیریم ک الان داریم ب من میگه یقه اسکی بپوشون از الان هوای شهرمم زیاد سرد نیس کمی خنکه بلوز استین ...

شوهرت چی میگ وقتی اون دخالت میکنه

اسکار بهترین لحظه هم تعلق میگیره به وقتی که معلم میبردمون پای تخته درس بپرسه یهو زنگ تفریح میخورد      کاربر سال 96 هسدددددددم یه مدت تو ترک بودم  دیدم نمیشه از نی نی سایت دور بود باز دوباره معتادش شدم.  مرسی اه  
2706