2726
عنوان

قصه ی عجیب مادرشوهرو عروس و نوه

| مشاهده متن کامل بحث + 2173 بازدید | 125 پست
اصلا نذار خبر شه میخوای ببری خونه بهداشت یا پوشکش خشکه با خیس! 

خونه ی بهداشت ک از اول خودشو انداخت وسط ک منم دوس دارم بیام شوهرم گف باشه بیا و دکترم میریم باید بیاد بی خبر بریم دعوا میشه شوهرم میگه بهش ک بیاد این خشکی پوشکش شبا رو هم یا از من دقیق میپرسه فلانی شیر چقدر خورده امروز پوشکش خشک بود یا خیس خیلی فضوله خیلی

واقعا عوض بشو نیست چند بار دعوای خیلی شدید کردیما خیلی شدید وقتی میریم دکتر زووود خودشو میندازه وسط ...

به خدا من دقیقا شرایط تو رو داشتم اونقدر اذیت شدم ولی خدا کمکم کرد شوهرم خودش ازشون دلزده شد یک دفعه خونه جدا گرفت و من رو راحت کرد امیدوارم تو هم به همین زودی از اسارت بیرون بیای خدا بزرگه نا امید نباش 😍😍😍

هر کسی خواست براش چله میگیرم قران میخونم ،سوره حشر، زیارت عاشورا ،زیارت ال یاسین ،نادعلی ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از کجا میفهمه پوشکش خشکه بچه شماست یا بچه اونه بگو روشای قدیمی دیگه جواب نمیده لطفا بچرو خراب نکنی ...

خیلی بچه ی خوبیه اصلا ادیتم نکرد ولی این عفریته ب خدا دیگه اعصاب ندداشته برام بچم مثلا سوپ میخوره ها امروز چرا انقدر غذای شل بهش میدی فردا برنج میدم چراااا غذای خشک میدی الانم ک شنیده پوشکش خشکه گیر داده ک نه نصف شب پاشو مادری کن از خودت بگذر از خوابت بگدر شیر داغ کن بده بخوره کلیه هاش خراب میشه میگم ربطی ب خوابمو اینا نداره من جونمم فداش میکنم ولی این کار غلطه و من ضرر بچه کاری نمیکنم

دادم با ی دکترم مشورت کردم گف تا دوسال نیم صبر کن اگه ب حرف نیوفتاد ببرگفتار درمان ولی مگه ول میکنه ...

پسر خواهر شوهر من تا سه سال و نیم یه کلمه حرف نمیزد فکر کردیم لاله اما الان بدون هیچ دارو و درمانی خودش زبون باز کرد حالا باید بیای حرف زدنشو ببینی از بیشتر بچها بهتر حرف میزنه 

هر کسی خواست براش چله میگیرم قران میخونم ،سوره حشر، زیارت عاشورا ،زیارت ال یاسین ،نادعلی ...
2728
خوب بشین باشوهرت قشنگ درموردش حرف بزن بالاخره که بایداین مسعله روحل کنیدیانه?به شوهرت بگو من دارم زج ...

هزار بار گفتم بخدا همشم میدونه من حق رو میگم ها بازم سکوت میکنه میگه مادرمه مگه چی میشه اشکال نداره دیگه خسته شدم

خیلی بچه ی خوبیه اصلا ادیتم نکرد ولی این عفریته ب خدا دیگه اعصاب ندداشته برام بچم مثلا سوپ میخوره ها ...

چرا جوابشو میدی 

چرا حرص میخوری 

تا حالا فایده داشته؟؟؟؟؟؟باهم زندگی میکنید؟؟؟؟چرا هرروز پیش شماست

آرامش خودتون رو فدای بی شعوری دیگران نکنید😊
عزیزم حتی اگه تو یه ساختممون هم باشین واحدهاتون جداست به شوهرت بگو که خسته شدی اگه می تونی تو روز ...

من دلشوره داشتم ولی از وقتی رفتم دکتر کلی سوال پرسید و معاینه کرد دیگه نگرانی ندارم خصوصا تو اطرافم خیلی میشنوم ک پسر بچه دوسالو نیم یا سه سال ب حرف میوفتن بعد اون اگه ب حرف نیوفتن میبرن گفتار درمان ولی مگه ول میکنه مهد کودک هزینه شو از پسش بر نمیایم خانه ی بازی میبرمش ولی هیچ تغییری نمیکنه تخم بلدرچین تخم کفتر هیچکدوم افاقه نکرده فعلا

نمیفهمه میگه این بچه ی بچه ی منه ته تغاری منه  من نمیدونم تو ک انقدر بچه دوس داشتی ی لشگر بچه ...

خب پس همین. نسبت به کودکی شوهرت عذاب وجدان داره واسه همین میخواد واسه بچش جبران گذشته کنه.

یک:امکانش نیست ازش جدا زندگی کنید؟

دو: به شوهرت بگو باهاش حرف بزنه و بدون حضور شما قاطعانه به مادرش بگه دخالت نکنه.

سه: برید مشاوره تا یه شخص سوم با آرامش بهش بفهمونه کارش اشتباهه.

چهار:بزار هر چقدرررر میخواد حرف بزنه،در کمال آرامش کار خودتو بکن و بهش گوش نده،و بهش بگو به نظر خودم اینوار بهتره.

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖
خودش دخالت میکنه شوهرم هم هر چی باهاش بحث و کلکل میکنه هیج فایده نداره وسواس شدید داره مخصوصا روی بچ ...

حرفاش درس باشه من قبول میکنم ولی حرفش درست نیس حساسیت هاش بیجاست 

حرفاش درس باشه من قبول میکنم ولی حرفش درست نیس حساسیت هاش بیجاست 

میدونم چی میگی .مادر شوهر منم خیلی وسواس داره هی میگی بچه رو اینجور بگیر بهتره اونجور کنی بهتره .دختراش از دستش اعصاب ندارن خدا به دادم برسه 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
2706