2703
2553
عنوان

قصه ی عجیب مادرشوهرو عروس و نوه

| مشاهده متن کامل بحث + 2173 بازدید | 125 پست

عزیزم حتی اگه تو یه ساختممون هم باشین واحدهاتون جداست

به شوهرت بگو که خسته شدی

اگه می تونی تو روز یه کلاس ورزشی چیزی برو بچه رو دو سه ساعت بزار مهد یا خانه بازی اینجوری تو جمع بچه ها می گرده زودتر حرف می زنه

هرچنددددد پسرا کند هستند دیرتر حرف می زنن ولی دلشوره نداشته باش دختر خوب به حرف میاد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بپیجونش، بگو باشه، کل کل نکن، گوشات هم یه در و اون یکی دروازه، بگو راس مبگین کارخودتو بکن

اخه اونوقت بیشتر پرو بال میگیره ک اره دیدی تو نادونی ب خدا راس میگم خودشو همینجوری علامه ی دهر میدونه چ برسه یکمم من پروبال بدم بهش واقعا خستم کرده

2456
باور میکنی خیلی بهش بی محلی میکنم هر کاری میکنم دس بردار نیس اصلا انگار جری تر میشه ب شوهرمم میگم گو ...

خوب بشین باشوهرت قشنگ درموردش حرف بزن بالاخره که بایداین مسعله روحل کنیدیانه?به شوهرت بگو من دارم زجر میکشم اینجوری اعصابت خراب میشه ..ازدست این شوهرها کجابریم یکبارم پشت مارونمیگیرن

اینکه شبا پوشکش خشکه یعنی کم کم میتونی از پوشک بگیریش

کامل از پوشک گرفتمش با اینکه حرف نمیزنه ولی جیش و پی پی شو میگه فقط شبا جاشو خیس میکرد منطور پوشکشو اونم چند روزه خشکه دیگه کلا نمیبندم حالا اینو شنیده میگه شبا پاشو شیر بده بهش تا کلیه اش کار کنه جیش کنه

اخه اونوقت بیشتر پرو بال میگیره ک اره دیدی تو نادونی ب خدا راس میگم خودشو همینجوری علامه ی دهر میدون ...

بالاخره بایدبا سیاست پیش بری، والا اعصابت خرد میشه 

گر مرد رهی میان خون باید رفت، از پای فتاده سرنگون باید رفت، تو پای به راه درنه و هیچ مپرس، خود راه بگویدت که چون باید رفت 
2714
خب بهش بگو شما بچه ها خودتو بزرگ کردی به اندازه کافی زحمت کشیدی، اجازه بدید من خودم واسه بچم تصمیم ب ...

نمیفهمه میگه این بچه ی بچه ی منه ته تغاری منه 

من نمیدونم تو ک انقدر بچه دوس داشتی ی لشگر بچه میاوردی رو بچه ی من کمبودای بچه ی خودتو جبران نمیکردی ب خدا خودش تعریف میکرد شوهرم شیش ماهه بوده خیلی گریه میکرده رفته ب دکتر گفته عروسی داداشمه این نمیزاره من برقصم ی داروی خواب اور بده ی دارو داده بوده شوهر من سه روز خوابیده بوده حالا من همچین کاری میکردم ک صد سال سیاه هیچیو ب پسرم ترجیح نمیدمو نمیکنم حکم اعدام منو صادر میکرد اخه مادر خیلی خوبی هم نبوده بگم آره چون بی نظیر بوده اینقدر حساسه شده دایه ی مهربان تر از مادر

مادر شوهر منم اینجوره از الان ماتم گرفتم حاملم دنیا بیاد مخم میخوره .برای نوه هاش اینجوره میخواد همش ...

باز خوش ب حال تو که شوهرت باهاته من شوهرم باهام بود غمی نداشتم از الان ی نصیحت دوستانه تو هیچیییییییی دخالتش نده تو هیچیا 

باز خوش ب حال تو که شوهرت باهاته من شوهرم باهام بود غمی نداشتم از الان ی نصیحت دوستانه تو هیچییییییی ...

خودش دخالت میکنه شوهرم هم هر چی باهاش بحث و کلکل میکنه هیج فایده نداره وسواس شدید داره مخصوصا روی بچه

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
عزیزم این خانم این شکلی عوض بشو نیست ،فقط تا میتونی مانعش شو هر جا میری نبر با خودت بهش بفهمون که نب ...

واقعا عوض بشو نیست چند بار دعوای خیلی شدید کردیما خیلی شدید وقتی میریم دکتر زووود خودشو میندازه وسط منم میام یا میگه ببریمش فلان دکتر برمیداره بچه ی منو میبره با خودش دعا کن برام پسر من اصن و ابدا ن زحمتی داشت برام ن اذیتی کرد عوضش این خانم ده برابرش ادیت کرد منو 

تخم کفتر بده بهش مثل بلبل حرف میزنه

دادم با ی دکترم مشورت کردم گف تا دوسال نیم صبر کن اگه ب حرف نیوفتاد ببرگفتار درمان ولی مگه ول میکنه هی منو میبینه من خیلی نگرانم تو بیخیالی و فلان

2706