2410
2553
عنوان

قصه ی عجیب مادرشوهرو عروس و نوه

| مشاهده متن کامل بحث + 2173 بازدید | 125 پست

به يه ورت بگير 

بگو باشه 

ولي انجام نده 

حالا چرا همه جا با اون ميري 

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

این مادرشوهرا کی میخان یادبگیرن انقدر دخالت نکنن کم برو خونش

سر این حرفاش اصلا نمیرم ولی مجبورم ی ساعت پسرمو ببرم پیشش اون موقع میبینه منو دیروز ساعت یکو ربع زنگ زده میگه این بچه از گرسنگی تلف شد پس کجایی همیشه یازده یازده و نیم میبرم یک میارمش ساعت ده هم صبحانه ی کامل خورده بودا واس ی ربع زنگ زده بود ک بچه تلف شد 

بپیجونش، بگو باشه، کل کل نکن، گوشات هم یه در و اون یکی دروازه، بگو راس مبگین کارخودتو بکن

گر مرد رهی میان خون باید رفت، از پای فتاده سرنگون باید رفت، تو پای به راه درنه و هیچ مپرس، خود راه بگویدت که چون باید رفت 
2456

خب بهش بگو شما بچه ها خودتو بزرگ کردی به اندازه کافی زحمت کشیدی، اجازه بدید من خودم واسه بچم تصمیم بگیرم.

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖

مادر شوهر منم اینجوره از الان ماتم گرفتم حاملم دنیا بیاد مخم میخوره .برای نوه هاش اینجوره میخواد همش خودش تصمیم بگیره .و بگه بقیه چیزی بلد نیستن .شوهرم میشناسدش بهم میگه خدا کمکت کنه جنگ اعصاب داری بچه دنیا اومد

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
2714
بهش اهمیت نده فقط کارهای که خودت فکرمیکنی درسته انجام بده یابه شوهرت بگو یه چیزی بهش بگه..

باور میکنی خیلی بهش بی محلی میکنم هر کاری میکنم دس بردار نیس اصلا انگار جری تر میشه ب شوهرمم میگم گوش نمیده همش طرفدار مادرشه خودشم میدونه حرفای من درسته ها

بله باهم زندگی میکنیم و میپرسه ازم یا هم میگه شیشه شیرشو بیار شیر بریزم توش هرچقدر میگم مامان شیر خو ...

عزیزم این خانم این شکلی عوض بشو نیست ،فقط تا میتونی مانعش شو هر جا میری نبر با خودت بهش بفهمون که نباید تو هر چیز و هر کاری دخالت کنه ،وقتی بهت گفت این کار رو بکن یا اون کار رو بگو خودم میدونم بگو شرایط بزرگ کردن بچه ها با بچه های قدیم فرق میکنه 

هر کسی خواست براش چله میگیرم قران میخونم ،سوره حشر، زیارت عاشورا ،زیارت ال یاسین ،نادعلی ...
2706