1472
1411
عنوان

قصه ی عجیب مادرشوهرو عروس و نوه

| مشاهده متن کامل بحث + 2122 بازدید | 125 پست
تا اونجايي و پيشش زندگي ميكني يه بچه ديگه بيار و ازش براي بزرگ كردنشون كمك بگير.. ديگه انقدر سرش گرم ...

من غلط بکنم ی بچه ی دیگه بیارم ب خدا از حرص کل دندونام خراب شده دکتر میگه همش عصبیه فقط میگم خلاص شم زودی از دستشون

خب بهش بگو اینکه شبا خشکه اتفاقن نشونه خوبیه یعنی داره آماده میشه که از پوشک بگرمش 

بعدم تا سه سالگی واسه حرف زدن فرصت هست اینم بگو هر بچه ایی یه جوره نمیخواد شما نگران باشی یهو به حرف میاد

امان از دخالتای بیجا

من خدا را در قلب کسانی دیدم که بی هیچ توقعی مهربانند🙏
کاش بدونن لازم نیست حرمتی شکسته بشه  گاهی اگه به موقع تذکر بدن از دلگیری جلوگیری میشه

دیگه حرمتی بین ما نموند ب خدا از دست جفتشون چ دعوا ها ک نکردیم چ توهینا ک بهم نکردیم دیگه خستم

کارتون‌های پرورش کودک دو زبانه رو از سایت نی نی کارتون خرید کن

چند روزه توی سایت هم تخفیف گذاشتن

برای خرید با تخفیف کلیک کنید

1436
دعای زبان بند رو بخون بهش تا ساکت بشه

ب دعا و اینا اعتقادی ندارم ولی ب خدا این بشر ی کاری با من کرده دس ب دامن همه چی میشم اونو از کجا بگیرم از دعا نویس یا از تو گوگل سرچ کنم؟؟شما امتحان کردی جواب داده؟؟

منم رابطم شدید بامادرشوهرم بد بود ولی بچم ک بدنیا اومد خیلی بهترشد کلا سرگرم بچمه کازی بامن نداره .باهم زندگی میکنیم خونرو تمیز میکنه غذا درست میکنه بچموحموم میکنه پوشکشو عوض میکنه اکثرا لباس های بچمو میشوره کلا هرچیم درباره بچم بگم میخنده خداروشکر خوب شده

کمکم کن یاعلی
توچرا این همه به حرفش گوش میدی نمیبردی دکتر میذاشتی براخودش هی حرف بزنه?شوهرت به حرفاش گوش میده??این ...

بردم ک دیگه بکشه بیرون یک هفته ی تمام میگفت بچه لاغر شده بهش نرسیدن اینجوری میگف تا شوهرم نزاره ما بریم خونه ی مادرم بمونیم باور کن ادم نمیتونه اهمیت نده و بیخیال باشه مادرم میگه ی گوشت در باشه ی گوشت دروازه ولی نمیتونم از استرسو عصبی بودن هزارتا درد و مرض گرفتم از دست این خانم اصن نمیتونم ب حرفاش اهمیت ندم برام دعا کن زودتر خلاص شم 

اه حالم بهم خورد چقدتومخیه واسش چشم غره بروکارخودتوبکن محلش نده😕😕😕

فقط 16 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بادامتلخ سابقم 😏صدبارم بترکم بازمیام چشت دراد اره باخودتم 😒(خدابخواد ان شإالله تیکرعروسیمه  )
1432
بردم ک دیگه بکشه بیرون یک هفته ی تمام میگفت بچه لاغر شده بهش نرسیدن اینجوری میگف تا شوهرم نزاره ما ب ...

جواب ندادی عزیزم.با پسرت قبل یه سالگی عسل دادی؟

یا امام حسین عزیزمو شفا بده دیگه هیچی نمیخوام ازت
جوابشو بده و باهاش دعوا و بحث کن ولی سعی کن خودت از درون عصبانی نشی فقط بلانسبت کولی بازی دربیار بت ...

متاسفانه شوهرم پشتشه و دعوامون میشه 

مادرم ی شهر دیگه اس 

شوهرمم کارمنده و خیلی بد دل و شکاک نمیزاره تنها جایی برم بهداشتم ک صبحاست این خانم باید بیان برا فضولی 

باور کن دعوا میکنم حالم بد تر میشه چون از اون طرفم با شوهرم دعوام میشه دیگه نور علی نور

بردم ک دیگه بکشه بیرون یک هفته ی تمام میگفت بچه لاغر شده بهش نرسیدن اینجوری میگف تا شوهرم نزاره ما ب ...

این وضع تنها کاراینکه که دعا کنی خدابهت صبربده عزیزم...چشم حتما...تامیتونی بیخیال باش وبه حرفاش اهمیت نده

عسل ندیا😨

میدونم.پسرام بزرگ شدن

از اسی میپرسم نکنه به پسرش عسل داده باشه.اخه میگن عسل سمه واسه بچه زیر یکسال و حرف زدنشو به تاخیر میندازه

یا امام حسین عزیزمو شفا بده دیگه هیچی نمیخوام ازت
1474
من غلط بکنم ی بچه ی دیگه بیارم ب خدا از حرص کل دندونام خراب شده دکتر میگه همش عصبیه فقط میگم خلاص شم ...

اشتباه نكن. ريلكس باش. به چشم نيروي كار بهشون نگاه كن.. هر تعداد بچه ميخواي بياري تا اينجايي بيار.. بده بهشون بزرگ كنن و بگو خيلي شمارو دوست داره.. انقدر كه مهربونيد..

باهاشون سر دشمني نتراش..  محبت و احساسي كه به  بچت دارن رو هدايت كن به سمتي كه ميخواي.. 

نی نی عزیزم... روزای خوبی با هم داریم...... دلم قرصه به "فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین" سپردمش به خودت

مادر شوهر من كه ميگفت تو ننه بزرگي من مامان هستم..

بجاي اينكه حرص بخورم ميگفتم اره خيلي مهربونيد.. ماشالا جوون و جذاب معلوم نيست كي عروسه كي مادر..

باور كن تا الان كه پسرك 5 سالشه سابقه نداشته اون باشه و من ببرمش دسشويي يا غذا بهش بدم.

سياست داشته باش خواهر..

ميگم اره نميدونم چرا انقدر شمارو دوست داره بس كه بهش محبت ميكنيد لوسش ميكنيد .. منم باشم لوس ميشم ... خوش بحال نوتون ... 

همچين زرنگ ميشه مادر شوهرم

نی نی عزیزم... روزای خوبی با هم داریم...... دلم قرصه به "فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین" سپردمش به خودت
ب دعا و اینا اعتقادی ندارم ولی ب خدا این بشر ی کاری با من کرده دس ب دامن همه چی میشم اونو از کجا بگی ...

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3393560/دعای-برای-محبت-شو-هر-ک-رد-خور-نباشه?postId=109130672

خدایا خودت بساز،خودت بسازی قشنگ تره

عزیزم قطع ادرار شبانه یعنی آمادگی برای ترک پوشک و یه مساله طبیعیه. عسل تا 1 سالگی باعث بوتولیسم و کوری و مرگ میشه، دادن شیر شب بعد از 1 سالگی باعث اخلال در ترشح هورمون رشد میشه، حتی بعضی منابع میگن از 6 ماه شیر شب قطع بشه. به هیچ کس اجازه دخالت ندید، رفت و امد رو کم کنید

یبار محترمانه بگید شما خوب یا بد فرزندانتون رو بزرگ کردید، اجازه بدید من از بزرگ شدن فرزندم لذت ببرم. 

بچه دو ساله بهتره بین 15 تا 20 کلمه رو بتونه بگه، منظورم جمله بندی نیست، فقط ادای کلمه

درکت میکنم عزیزم...من همه ی اینا رو کشیدم..تاپیک های قدیمی منو بخون...فقط دور شدم راحت شدم..ولی الان افسردگی دارم...همش گریه میکنم یاد گذشته میفتم...کاری بامن کرده هیج جا نمیرم همش نگرانم مریض نشه طوری نشه...وسواس پیدا کردم...همسایه بودیم بچم رو بقلم نمی داد عوضی

من کاربری قدیمی ام....😘😍
1457