2733
2734
عنوان

چرا دخترا نمیتونن برن خاستگاری؟

| مشاهده متن کامل بحث + 562 بازدید | 47 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا مشکل اینجاست  خوب دارید می بینید این که میان خواستگاری تضمین خوشبختی نیست خانمی که برای ...

موافقم اما مردای ایرانی جنبه این چیزارو ندارن بخصوص پسرای این دوره که خیلی بی رگ و بی غیرت شدن، از اول به مرد ایرانی دیکته میشه که جنس برتر هست و همین باعث میشه خودشو همیشه برتر بدونه 

❤هلن کوچولوی عزیزم دورت میگردم با همه وجودم❤
2728
چون مردها جنبه خواستگاری شدن ؛ ندارن😐

آفرین دقیقا! فقط از خدا بخواه یا واسطه جور کن

گر مرد رهی میان خون باید رفت، از پای فتاده سرنگون باید رفت، تو پای به راه درنه و هیچ مپرس، خود راه بگویدت که چون باید رفت 

😂چون میترسیم از غرورمون کم شه

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 
2738

به خاطر اینکه اونایی که به آدم میخورن فکر میکنن بالاترن 

اونا که نمیخورن فک میکنن همسطح آدمن وبا پر رویی پا پیش میذارن منم دقیقا همین معضلو داشتم 

غم کم میخوریم کم که نه هرروز کم کم میخوریم 
موافقم اما مردای ایرانی جنبه این چیزارو ندارن بخصوص پسرای این دوره که خیلی بی رگ و بی غیرت شدن، از ا ...

خود ما خانم ها این را بهشون دیکته می کنیم

من فهمیدم مناعت طبع خیلی مهم است

ما خانم ها اگه نسبت به مادیات بی توجه باشیم,  همیشه برگ برنده زندگی دستمونه , نمی گم به مرد پول بدیم نه, یا بار مالی زندگی را به دوش بکشیم که خیلی اشتباه است , ولی مناعت طبع یک چیز دیگه است 

بخاطر اینکه دختر تحمل نه شنیدن نداره

اینم هست کاملا درسته، اگرم جواب مثبت بشنوه تو زندگی مدام از شوهر و خانواده گوشه کنایه میشنوه

گر مرد رهی میان خون باید رفت، از پای فتاده سرنگون باید رفت، تو پای به راه درنه و هیچ مپرس، خود راه بگویدت که چون باید رفت 

در اصل مطلب بهتره که مرد بیاد خواستگاری چون خواستگاری از طرف دختر هنوز تو جامعه ایران جا نیافتاده و مردم هزار جور حرف در میارن. حضرت خدیجه خودشون رفتن خواستگاری حضرت محمد ینی یه واسطه فرستادن و پیامبر هم قبول کردن و ازدواج کردن.این یه نمونه از خواستگاری یه زن بود تازه تو صدر اسلام تازه حضرت خدیجه چهل سال داشتند و قبلاًازدواج کرده بودن اما پیامبر بیست و پنج سال داشتند و مجرد بودند. 

کم شنوا هستم و از سمعک استفاده می کنم .وقتی با کسی حرف میزنم طرف مقابل به جای اینکه به من نگاه کنه به گوشم نگاه میکنه و همین امر باعث شده دیگه نخوام با کسی ارتباط برقرار کنم.خواستم بگم لطفاً مراقب نگاه هایتان باشید.کم شنوایان و ناشنوایان خجالت میکشند.
2706