2410
2553
عنوان

چرا دخترا نمیتونن برن خاستگاری؟

| مشاهده متن کامل بحث + 561 بازدید | 47 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میتونن ولی بستگی به طرفشون داره . اگه آدم باشه خوشش بیاد میگه منم ازت خوشم میادوو به سلامتیی قضیهه خ ...

البتهه اینی که گفتم برای پسرای بنده خداا هم پیش میاد . ینیی کلاا تو خواستگاری دختر و پسر فرقی نداره فقط بستگی به شعور اون شخص داره . 

2720

الان که مردا میان خواستگاری حال و روز زنا بعد ازدواج اینه وای به حال وقتی زن بره خواسگاری، اون آقا دیگه خدا رو بنده نخواهد بود

❤هلن کوچولوی عزیزم دورت میگردم با همه وجودم❤
2714
الان که مردا میان خواستگاری حال و روز زنا بعد ازدواج اینه وای به حال وقتی زن بره خواسگاری، اون آقا د ...

دقیقا مشکل اینجاست 

خوب دارید می بینید این که میان خواستگاری تضمین خوشبختی نیست

خانمی که برای احساسش ارزش قائل باشه

حق انتخاب داشته باشه

زندگی را گلستان میکنه

دیدم که میگم

همش نگید مرد باید از زن بزرگ تر باشه

نگید مرد باید پولدارتر باشه

مرد باید قد بلند تر باشه

مرد خودش باید بره خواستگاری

بیاییم ما هم برای احساساتمون ارزش قائل باشیم😍😍😍

زندگی سالم 👍👍 ولیی خوبه برخورد بدی هم نداشته . فقط چون توقع نداشته هول کرده

پسره ازاونایی نبود دنبال دختر باشه.

سرش تو درس و کتابه.

خانوادشم مذهبی و پولدار بودن. البته بعدا دوستم فهمید.

البته دوستم بی عرضه بود . یکمی تلاش میکرد میشد

من به شخص با این که ادم فکر بسته ای نیستم اما خواستگاری یک خانم از اقا رو اصلا نمیپسندم 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
پسره ازاونایی نبود دنبال دختر باشه. سرش تو درس و کتابه. خانوادشم مذهبی و پولدار بودن. البته بعدا د ...

وو البته اینکهه سنش هم کم بودهه . ولیی خوب بیخیال چیزی که گذشته . شاید خودت میرفتی بهش میگفتی بهتر بود . احساستو درست تر درک میکرد 

2706