1648
1605
عنوان

چرا دخترا نمیتونن برن خاستگاری؟

| مشاهده متن کامل بحث + 411 بازدید | 47 پست
یک بار تو لیسانسم این کارو کردم. طرف اصلا تو فکر ازدواج نبود.

چی جواب داد بهت ؟؟

امروز اگر با حرف هایم کسی را خوشحال یا دلگرم کنم بهترین روز من است و اگر او را غمگین یا دلشکسته کنم بدترین روز من 💚💛  دوستان اگر نظری اینجا میدم که باعث ناراحتیتون میشه و توهین شده بهتون حتما بگید تا اصلاحش کنم . صرفا یکسری حرفا شوخیه پس برداشت بدی هم نکنید 😀💜                                                
دوستم رو واسطه کردم. می گفت پسره لال شد هیچی نگفت. آخه بچه بودیم ۲۰ سالمون بود. کلا من اصن اهل دو ...

زندگی سالم 👍👍 ولیی خوبه برخورد بدی هم نداشته . فقط چون توقع نداشته هول کرده

امروز اگر با حرف هایم کسی را خوشحال یا دلگرم کنم بهترین روز من است و اگر او را غمگین یا دلشکسته کنم بدترین روز من 💚💛  دوستان اگر نظری اینجا میدم که باعث ناراحتیتون میشه و توهین شده بهتون حتما بگید تا اصلاحش کنم . صرفا یکسری حرفا شوخیه پس برداشت بدی هم نکنید 😀💜                                                

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

الان که مردا میان خواستگاری حال و روز زنا بعد ازدواج اینه وای به حال وقتی زن بره خواسگاری، اون آقا د ...

دقیقا مشکل اینجاست 

خوب دارید می بینید این که میان خواستگاری تضمین خوشبختی نیست

خانمی که برای احساسش ارزش قائل باشه

حق انتخاب داشته باشه

زندگی را گلستان میکنه

دیدم که میگم

همش نگید مرد باید از زن بزرگ تر باشه

نگید مرد باید پولدارتر باشه

مرد باید قد بلند تر باشه

مرد خودش باید بره خواستگاری

بیاییم ما هم برای احساساتمون ارزش قائل باشیم😍😍😍

زندگی سالم 👍👍 ولیی خوبه برخورد بدی هم نداشته . فقط چون توقع نداشته هول کرده

پسره ازاونایی نبود دنبال دختر باشه.

سرش تو درس و کتابه.

خانوادشم مذهبی و پولدار بودن. البته بعدا دوستم فهمید.

البته دوستم بی عرضه بود . یکمی تلاش میکرد میشد

1613

من به شخص با این که ادم فکر بسته ای نیستم اما خواستگاری یک خانم از اقا رو اصلا نمیپسندم 

تولدم ۲۷ اسفند بهم تبریک بگین یادتون نره💎                _چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                       .                           کاشکی دو دقیقه سرتون تو زندگی من نباشه😌😐
پسره ازاونایی نبود دنبال دختر باشه. سرش تو درس و کتابه. خانوادشم مذهبی و پولدار بودن. البته بعدا د ...

وو البته اینکهه سنش هم کم بودهه . ولیی خوب بیخیال چیزی که گذشته . شاید خودت میرفتی بهش میگفتی بهتر بود . احساستو درست تر درک میکرد 

پسره ازاونایی نبود دنبال دختر باشه. سرش تو درس و کتابه. خانوادشم مذهبی و پولدار بودن. البته بعدا د ...

وویی یادد حامد افتادمم این ویژگی هارو گفتی 😍😅

یه مدت منو چپ چپ نگاه میکرد. ۷ سال گذشته ولی من هنوز دوسش  دارم.😙

هنوزمم میبینیش ؟؟ 7 ساللل عجب عاشقی هستیی توو 

1620
نه ندیدمش. ولی بهش فکر میکنم.

ان شاءالله اونیی که می خوایی بالاخره پیدات میکنهه 😊❤

دقیقا مشکل اینجاست  خوب دارید می بینید این که میان خواستگاری تضمین خوشبختی نیست خانمی که برای ...

موافقم اما مردای ایرانی جنبه این چیزارو ندارن بخصوص پسرای این دوره که خیلی بی رگ و بی غیرت شدن، از اول به مرد ایرانی دیکته میشه که جنس برتر هست و همین باعث میشه خودشو همیشه برتر بدونه 

❤هلن کوچولوی عزیزم دورت میگردم با همه وجودم❤
1432
چون مردها جنبه خواستگاری شدن ؛ ندارن😐

آفرین دقیقا! فقط از خدا بخواه یا واسطه جور کن

گر مرد رهی میان خون باید رفت، از پای فتاده سرنگون باید رفت، تو پای به راه درنه و هیچ مپرس، خود راه بگویدت که چون باید رفت 

😂چون میترسیم از غرورمون کم شه

خدایا خودت کمک کن خانوم خوبی باشم خدا از خودت میخام کمکم کنی خدا خودت کمکم کن خدا فقط خودت              دوستان اگه دوس داشتین صلوات                            بفرستین برای آرامش زندگیم ممنون                            🙂☺🙂☺🙂☺🙂☺🙂☺🙂☺                             
1639