2410
2553

من البته تسلط کامل ندارم

ولی منظورمو میرسونم

فیلم زیاد میبینم و اینکه یک سال تمام واسه ارشد خوندم

زبانشم خوندم و تاثیر زیادی داشت

الانم یه ماهه کلاس میرم

میخوام مدرکمو بگیرم که ان شاالله تا سال دیگه شهریور تمومه

من فنی خوندم سوم و پیش زبان نداشتم الان برای ازمونا استخذامی باید بخونمش ...کلی وقت گذاشتم خوندم ولی از ٢۰تا سوال فقط ۶تا جواب صحیح زدم اصلا حالم دگرگونه بنظر خودم همچیشو اوکی شده بودم

چگونه شرح دهم لحظه لحظه خود را،براے این همه ناباور خیال پرست....💔                                            براے براورده شدن حاجتم یه صلوات😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

اگه وقت بزاری باهاشون کار کنی شاید موثر باشن

ولی یچی که تو زبان خیلی مهمه speaking

و فقط وقتی قوی میشه که کلاس بری و توکلاس بحث پیش میاد حرف بزنی

وگرنه من خودم خیلی بلدم موقع نوشتن بخوام writing بنویسم

خوب مینویسما ولی وقت حرف زدن انگار هیچ لغتی یادم نمیاد

واسه همینم کلاس رفتم که حرف بزنم

2714

من  معلمم 

مترجمیخوندم تو دانشگاه ولی قبل از دانشگاه کلاس زبان میرفتم تا تافل پیش رفتم . من رمز موفقیتم بعداز یادگیری کامل گرامر دوتا چیز بود 

حفظ لغت 

لیسنینگ 

اخ نمیدونی این لیسنینگ چ میکنه محشره👌

ان موقع ها  کلاس زبان میرفتم قبل از تافل گرفتن یک مدتی فاصله افتاده بود بینکلس رفتنم یک مشکلی برام پیش اومد یک سال نرفتم کلاس زبان 

از یک استادم پرسیدم چ کار کنم یادم نره گفت فقط لیسنینگگوش بده یادت نمیره ک هیچی سطحت از اینی ام ک هست بالاترمیره . منم فقط نشستم لیسنینگ کتابهای اوزشگاهمواز ترم پایین تا ترم اخرشو داشتم روزی شاید ۴ یا ۵ ساعت گوش میدادم موقع انجام کارای اتاقم موقع کمک ب مامانم بیرون تو اتوبوس و تاکسی خلاصه همش هدفون تو گوشم بود بجویی ک دیگه حفظ شده بودم باهاش تکرارم میکردم همزمان. لیسنینگارو . هم لهجم عااااالی شده بود ه کلی لغ ت  و اصطلاح یادگرفته بودم.  

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
واسه آیتلس باید چیکار کرد؟  مراحلش چیه؟ شما چند سالتونه؟ چند ساله زبان میخونی ؟

واسه ایلتس بستگی به خودت داره

اگه میتونی تو خونه یاد بگیر نه که کلاس برو

هزینه ازمونش زیاده بالای ۳تومنه

واسه همین بهتره اگه کلاس نرفتی چن نمونه sample بدی تا بفهمی واسه ازمون اماده ای یانه

من نمیخوام خیلی وارد جزئیات سنم بشم

ولی سال ها قبل در حد یکی دوترم کلاس رفتم

ول کردم زبانو

از پارسال حدودا یک سال واسه ارشد رشته خودم که درس میخوندم زبان هم با کتاب تخصصی لزگی که مال رشته های ارشد پزشکیه کار کردم

یعنی تو خونه

بعد امسال رفتم تعیین سطح دادم

تو یه کلاسی گذاشتنم که همه بچه دبیرستانی ان ولی ۸.۹ ترمه زبان میخونن

الان حدودا یک سال دیگه مونده تا کتابای دوره ایلتس رو تموم کنن و واسه ازمون اماده شن

که منم باهاشونم

یعنی میخوام بگم یک سال زبان خوندن خودم

بدون هیچ سی دی و دوره اموزشی منو به حد اونا رسوند

مهم خودتی که بخوای وسیلش مهم نیست

باهرچی میتونی به هدفت برسی

مرسی از راهنماییت عزیزم 

زنده باشی

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
من  معلمم  مترجمیخوندم تو دانشگاه ولی قبل از دانشگاه کلاس زبان میرفتم تا تافل پیش رفتم . ...

اره لسنینگ عالیه

منم لسنینگای کتابو گوش میدم

تو لهجه خیلی تاثیر میزاره

2706