2737
2734
عنوان

یک سوال سریع زودی بیایین زود زود❌❌❌❌

| مشاهده متن کامل بحث + 236 بازدید | 27 پست
برو پيش متخصص هماتولوژي 

تخصصش خون شناسيه 

بايد جواب ازمايش ببري پيش اون 

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتر داخلی میشه چ دکتری؟؟؟

متخصص امحا و احشا یعنی روده معده کبد خون.... 

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2728

بنظر من اول ببر پیش یه متخصص داخلی بعد اینکه اون بررسی کرد اگه خدا نکرده مشکلی بود خودش ارجاعت میده به اون متخصص مربوطه

مثلا واسه تیروئید باید بری پیش متخصص غدد

کلیه رو باید بری ارولوژی و .....

اما بهترینش همینه که بری پیش متخصص داخلی

الهم صلی علی محمد وآل محمد🤲 خواهش میکنم هرکی امضامو خوند واسه سلامتی داداشم یه صلوات بفرسته🙏🙏

ببین عزیزم پزشک ها اول که فارغ التحصیل میشن پزشکی عمومی میخونن و پزشکای عمومی بعضیاشون مطب میزنن و بعضیاشون بیمارستان مثلا اورژانس کار میکنن و بعضیا پزشک خانواده میشن و توی درمانگاه ها و روستاها کار میکنن . 

یه سری از پزکای عمومی هم آزمون تخصص شرکت میکنن و یه دوره تخصص میکنن مثلا یکی متخصص چشم میشه یکی متخصص گوش و حلق و بینی میشه یکی متخصص زنان میشه یکی متخصص جراحی میشه و انواع تخصص ها . یه تخصص هم داریم به نام متخصص داخلی. 

خیلی از پزشکای عمومی روی تابلوشون مینویسن عمومی و داخلی. اینا متخصص نیستن. متخصص های داخلی روی تابلوشون مینویسن متخصص داخلی. 

اما به نظر من شما آزمایشتو ببر یه پزشک عمومی ببینه اگه گفت مشکلی نیست پیگیر نشو. چون تشخیصش بسیا  براشون راحته. اما اگر گفت مشکلی هست اونوقت ببر پیش متخصص داخلی و یا متخصص مربوطه

خداوند می بیند و میپوشاند مردم نمی بینند و فریاد میزنند..
ببین عزیزم پزشک ها اول که فارغ التحصیل میشن پزشکی عمومی میخونن و پزشکای عمومی بعضیاشون مطب میزنن و ب ...

چون عزی م ما رایگان هستیم تامین اجتماعی بخاطر همین سوال کردم که دیگه نرم هزینه بدم پزشک خانواده

🤲🤲برای من هم دعا کنیدبرای سلامتی بچم صلوات بفرستین انشالله همه چیزاش ب خوبی پیش بره التماس دعا چون خیلی منتظر بودیم 🤲🤲🤲حاجت روا باشید
 بنظر من اول ببر پیش یه متخصص داخلی بعد اینکه اون بررسی کرد اگه خدا نکرده مشکلی بود خودش ارجاعت ...

افرین بلدی من والله بلد نیستم

🤲🤲برای من هم دعا کنیدبرای سلامتی بچم صلوات بفرستین انشالله همه چیزاش ب خوبی پیش بره التماس دعا چون خیلی منتظر بودیم 🤲🤲🤲حاجت روا باشید
2738
ببین عزیزم پزشک ها اول که فارغ التحصیل میشن پزشکی عمومی میخونن و پزشکای عمومی بعضیاشون مطب میزنن و ب ...

چون من رفتم چکاپ دادم برای بارداری چندماه دیگه فقط میخواستم ببین پیش ماما ببرم ؟

چون عزی م ما رایگان هستیم تامین اجتماعی بخاطر همین سوال کردم که دیگه نرم هزینه بدم پزشک خانواده

یه سری از مراکز تامین اجتماعی پزشکای اورژانسشون یا پزشکای عمومیشدن بدون هزینه آزمایشتو برات میخونن

اصلا یه سوال.. اون چکاب کامل رو چه کسی توی دفترچه برای تو نوشته و تو رفتی انجامش دادی؟  خب جوابشم ببر برای همون پزشک

چون من رفتم چکاپ دادم برای بارداری چندماه دیگه فقط میخواستم ببین پیش ماما ببرم ؟

ماما هم میتونه بخونه

اما اگه میخای برات رایگان بشه ببر یکی از درمانگاه ها یا مراکز تامین اجتماعی   

پزشک اونجا رایگان برات میخونه

توی نت سرچ کنی مراکز رایگان تامین اجتماعی رو برات میاره

یه سری از مراکز تامین اجتماعی پزشکای اورژانسشون یا پزشکای عمومیشدن بدون هزینه آزمایشتو برات ...

پزشک خانواده خودم بهش گفتم بنویسه