2726
عنوان

روش جالب برای تشخیص جنسیت جنین!

3565 بازدید | 41 پست

این روشی که میگم برای دوماهگیه که از یه ماما خونگی شنیدم ، مامان خودمم امتحان کرده ،خودم فعلا نه

میگه حدودا 40،50 روزگی تو شکم یه لحظه نبض میزنه ، سه چهارتا نبض پشت سر هم ، حالا اگه این نبض زیر ناف باشه بچه دختره ، اگه نبض تو پهلوها مخصوصا پهلوی راست باشه بچه پسره 

تقریبا درسته

طبق نظریه رمزی هم جنین پسر سمت راست شکم و سمت چپه عکس سونوگرافیه

حالا شما اگه این موردو تجربه کردید بهم بگید لطفا

واییی پس نی نی من دخمله😍

کنـجد مامان خوش اومدے ب زندگی من و بابایی❤️خـــــدایـــــا شکـــــرت قد تموم دنیــــــــــات.     امـام حسیـن،قمر بنـے هاشــم ممنـون کہ رومـو زمیـــــن نزدیـن😍❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عه؟ نبض دختر زودتر میزنه  برا من هنوز نبض نزده  چجوری متوجه نبض شدی؟

دوسه بار شده ک هر چن روز زیر نافم مث حالت نبض میزنه فک میکردم طبیعیه اما الان ک شما گفتی دیگ فهمیدم نی نیم دخمله😊

ولی خب مامانم میگ ک چون پسر زودتر رشد میکنه نشونه پسر بودنه 

دیگ نمیدونم ☹

کنـجد مامان خوش اومدے ب زندگی من و بابایی❤️خـــــدایـــــا شکـــــرت قد تموم دنیــــــــــات.     امـام حسیـن،قمر بنـے هاشــم ممنـون کہ رومـو زمیـــــن نزدیـن😍❤️
من زیر نافم نبض داره😐😨😨😨😨 عقدما😨😨 چجوریاس..؟؟

تبریک میگم بهت اسمتو ب مامان کوچولو تغیر بده🤣🤣

جنبه‌ی محبت نداریم! ظرفیتمون که تکمیل شد، غرورمون سر ریز میشه، و سیل بی‌تفاوتی‌‌های ما افراد مهربون رو غرق میکنه. بعد آروم که گرفتیم، هاج و واج دنبال محبت می‌گردیم. آدم‌های عجیبی هستیم …

من روش نمک روی سررو امتحان کردم جوابشم همیشه درست بود

بدون اینکه زن حامله بدونه یکم نمک رو میریزیم روی سرش بعد اینقدر به مادره نگاه میکنیم ببینیم دستش کجاش میره اگه روی موهای خودش دست بکشه یعنیربچه دختره ولی اگه پشت لب خودشو دست بکشه بچه پسره

دنیای من تویه نفر خلاصه میشهA♡F
2706