2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
تازه اصرارهم داشتم طبيعي به دنيا بياد😐

خیر و برکت و نعمت وارد زندگیت میشه عزیزم خواب خیلی خوبیه انشالله

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگیم اکنون اورا حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقت شریک شده ام👣 ندیده دوستش دارم😍و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم  
2738
بلدی تعبیر کنی منم خاب عجیبی دیشب دیدمم

این یدونه رو میدونستم چون خودم چندبار همچین خوابی دیدم 

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگیم اکنون اورا حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقت شریک شده ام👣 ندیده دوستش دارم😍و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم  
خیر و برکت و نعمت وارد زندگیت میشه عزیزم خواب خیلی خوبیه انشالله

ممنونم عزيزم

از زندگيم راضيم فقط دوتا پاي كوچولو كم داريم تو زندگيمون كه تو خونه بدوه اينور و اونور و ما قربون صدقه اش بريم

كاش منظور از خير وبركت همون باشه

ممنونم عزيزم از زندگيم راضيم فقط دوتا پاي كوچولو كم داريم تو زندگيمون كه تو خونه بدوه اينور و اونور ...

انشالله همونه منم هرچی اقدام میکردم باردار نمی‌شدم یه ماه رفته بودیم سفر و اصلا فکرم درگیر نبود و الان یک‌ماهه باردارم  اصن بهش فکر نکن اصن

2706